Я вже три роки живу в глухому селі і ніяк не можу повірити в своє щастя

На свій 45 день народження я можу офіційно заявити, що щаслива! А чому б і ні? Я живу в селі з прекрасним чоловіком, який дуже працьовитий, кохає мене щиро і в усьому підтримує.

Але, якби мені хоч одна людина сказала п’ять років тому, що я проміняю місто на село, то я б, напевно, розсміялася тій людині в обличчя і пішла у свою затишну квартиру.

Я все життя прожила в місті. Мої мама і тато також були міськими. Вони померли рано, коли я ще була студенткою, тому ставати на ноги мені довелося дуже рано. Вже на п’ятому курсі інституту я мала невеликий власний бізнес, а через кілька років стала справжньою бізнес леді.

Розкішна квартира, автомобіль, власний бізнес і численні романи з такими ж багатими і заможними чоловіками. І все це я в один момент вирішила поміняти на сільський будинок з туалетом на вулиці і без душа. На город і курей замість салонів краси і дорогих магазинів. У це важко повірити, але тільки тут я стала по-справжньому щасливою.

Я закохалася в сільського чоловіка коли мені було сорок, а вже через три роки вийшла за нього заміж.

Сьогодні я з посмішкою згадую своє колишнє життя і не розумію, як я могла бути щасливою, живучи там. Завдяки коханому я відчула, що таке справжня любов і підтримка, повага і розуміння. Він допоміг мені повірити в те, що в сорок життя тільки починається!

Оцініть статтю
Дюшес
Я вже три роки живу в глухому селі і ніяк не можу повірити в своє щастя