Я зібрав усю свою сміливість та підійшов до дружини, щоб з нею поговорити. Вона в цей час на кухні готувала червоний борщ. Почав розмову, сказав усе, що думаю. Проте моя дружина навіть уваги на мене не звернула.

Після довгих роздумів я прийняв рішення роз_лучитися з дружиною. Між нами уже давно зникла пристрасть. Стосунки давно уже не ті, що були раніше. Раніше був запал, шквал емоцій. А зараз усе сіро та сумно, одним словом нудота.

Тому я зібрав усю свою сміливість та підійшов до дружини, щоб з нею поговорити. Вона в цей час на кухні готувала червоний борщ. Моя дружина дуже любить готувати та часто експериментує.

Я підійшов, почав розмову, сказав усе, що думаю. Проте моя дружина навіть уваги на мене не звернула. В цей час вона діставала з кухонної шафи якісь спеції та уважно їх розглядала. Мені тоді здалося, що процес приготування їжі для неї важливіший від мене. Я сильно образився та став говорити голосніше. Можливо, так вона мене нарешті почує.

Але дружина зовсім не сприймала мої слова серйозно та продовжувала займатися своїми справами. Вона думала лише про свою страву. Просила мене скуштувати борщ та сказати свою думку. Це мене розізлило ще більше та я пообіцяв прямо зараз зібрати свої речі та піти від неї. Я будь-якою ціною побажав довести, що я не жартую.

Знаєте, що я почув у відповідь? Що вона мене взагалі не розуміє, адже в день нашого весілля я сказав, що буду поруч з нею в горі та радості. А тепер я забираю слова назад. Виходить, що у мене сім п’ятниць на тиждень та я не відповідаю за свої слова. Що “назавжди” для мене дорівнює року, який ми разом прожили. А потім знову попросила скуштувати борщ, сказавши що поклала в нього секретну спецію. Складалося враження, що дружина з мене жартує.

Я погодився скуштувати борщ, та попросив ще ложку, а потім ще і ще. Він у неї вийшов просто божественний. Далі я почав запитувати що за секретну спецію вона туди додала. Я вже якось навіть забув чому почав цю розмову з дружиною, мене цікавила спеція і все. Дружина відповіла, що цей секрет забере з собою в могилу.

Через хвилину по щоці дружини пробігла сльоза та я запитав у неї чи вона плаче. Дружина промовчала та запитала чи сподобався мені борщ.

І тут раптом до мене дійшло якого болю я завдав коханій людині, я підійшов до неї та міцно обійняв. Ми стояли так ще деякий час, а потім я запізнився на роботу. Більше ця тема в наших розмовах не звучала.

Оцініть статтю
Дюшес
Я зібрав усю свою сміливість та підійшов до дружини, щоб з нею поговорити. Вона в цей час на кухні готувала червоний борщ. Почав розмову, сказав усе, що думаю. Проте моя дружина навіть уваги на мене не звернула.