Я зовсім не відчуваю себе винною чи не правою. Навпаки, вважаю, що вчинила вірно.

У мене є чоловік та двоє маленьких діточок. У нас гарна родина. Але я, сидячи вдома у декретній відпустці, дуже втомлююся з двома дітьми.

На жаль, мій чоловік цього зовсім не розуміє. Він вважає, що сидіти вдома це не важко. А насправді це дуже велика праця. Я дуже багато разів з ним намагалася поговорити на цю тему, але все марно. Він мене зовсім не чує та не розуміє.

Тому я вирішила сама влаштувати собі відпочинок. Пішла до туристичного агентства та купила собі путівку до Єгипту у п’ятизірковий готель.

Своїх дітей я залишила на свою неньку й сказала їй, що через два дні їх приїде й забере мій чоловік. А сама, вже лежачи на пляжі, написала йому повідомлення. Я йому сказала, що поїхала відпочивати, тому він повинен через два дні поїхати й забрати своїх дітей. Звичайно він обурився, але мені все одно. Мене стільки років не чули та не поважали, що я просто заслуговую на цей відпочинок.

Я зовсім не відчуваю себе винною чи не правою. Навпаки, вважаю, що вчинила вірно. Я дуже довго мріяла про цей відпочинок. А чоловік нехай зрозуміє, що з дітьми жити не так і легко. Можливо, хоч після цього випадку він почне мене поважати та розуміти, що втомлююсь не менше за нього.

Оцініть статтю
Дюшес
Я зовсім не відчуваю себе винною чи не правою. Навпаки, вважаю, що вчинила вірно.