Як бездомна жінка стала мамою для сироти

Ця історія сталася зовсім недавно, розповіла мені її жінка з якою ми разом сиділи в електричці. Шлях наш був довгим, по дорозі ми розговорилися. Моїй співрозмовниці потрібно було виговоритися, бо це рішення вплинуло на все її нинішнє життя. З дозволу своєї співрозмовниці пишу для вас … Від її особи.

Який день у вікно бачу жінку, вона щось шукає в сміттєвому баку, хоча одягнена зовсім не погано. Ну нехай собі риється, мені яке діло.

У нашому районі є красивий парк, часто ми з дітьми ходимо в нього прогулятися. Ось і в цей день після обіду ми вирушили в парк. Стояла суха сонячна осінь, настрій був таким же чудовим, як і погода в цей день.

Погулявши цілих дві години ми стали повертатися додому. У сміттєвих баків я знову побачила ту саму бабусю, вона побачивши нас здалеку ніби заметушилася. Опустивши очі вниз вона стояла і ховала за спиною пліснявий шматок хліба. Раптом ми зустрілися очима …

Ці очі, які ж вони сумні, скільки в них болю, скільки сорому. Одягла була вона не дуже бідно, тільки одяг був трохи забруднений і місцями потертий.

Увійшовши в квартиру я поступово забула про цю жінку, стала займатися домашніми справами. Діти просили котлети на вечерю, а чоловікові хотілося картоплю в духовці. Довелося знайти золоту середину і запекти картоплю з котлетами. Потім я стала займатися уроками з дочкою і сином. Незабаром приїхав чоловік з роботи, ми сіли вечеряти, обговорили минулий день.

Діти давно вже спали, чоловік теж дрімав, а мені все не спалося … Я згадала ту жінку з вулиці, вона не виглядала п’яницею. Що ж вона робила на вулиці, чому шукала їжу в сміттєвому баку? Її очі … які вони красиві, хоч і сумні …

Цікаво, чи є у неї діти … А якщо є, чому вони її кинули …

Стільки питань, і жодної відповіді. Я росла в дитячому будинку, була з раннього дитинства сиротою … Для мене сім’я була понад усе, хоч мені вже за тридцять, а все так само не вистачає мами. Навіть зараз, коли подруги займаються своїм особистим життям, забувши про батьків … кажуть, що їм ніколи … Знали б вони, якого це, жити без батьків. Я б, так хотіла б притиснутися до рідного маминого плеча, але у мене її немає. А діти мої напевно дуже любили б бабусю. З цією думкою я заснула.

На наступний день провівши дітей в школу, чоловіка на роботу, я зайнялася прибиранням. Немає у жінок вихідних, ну немає. Після прибирання квартири я пішла в найближчий до нашого дому гіпермаркет, потрібно було купити хліба і щось до чаю. Побродивши з візком по рядах я набрала все по списку, що планувала купити, ну природно прихопивши зайвого, як завжди.


UBR.ua

На касі я довго не могла знайти гаманець, вже було подумала, що забула його вдома.

-Пробачте ласка … Хтось постукав легенько мені по плечу.

-Це ви загубили? Я повернулася, на мене дивилися красиві, блакитні добрі очі. Це була та сама жінка, яка, так зачепила мої почуття минулого вечора. Подумати тільки, вона могла б залишити гаманець собі, могла б втекти з ним … Їй нічого їсти, а вона віддала мені його.

-Вельми дякую вам! Як мені вас дякувати? Там стільки важливих карт …

Нічого не потрібно … На здоров’я.

Сказавши мені ці слова вона пішла до хлібної полиці.

Я розкривши рот, не знайшлася, що більше сказати. Розплатившись на касі я потягла своє барахло додому, проклинаючи себе за свою жадібність … Треба ж було стільки нахапати. Совість не давала мені спокою, кинувши сумки я побігла знову в гіпермаркет, дай Бог ця жінка не пішла нікуди.

У продуктових рядах я знайшла свою рятівницю, вона стояла біля круп. У візку з продуктами був тільки хліб і пакет манної крупи. Я схопивши візок почали закидати в її хліб, макарони, цукор, печиво. Все по черзі. Розплатившись я чекала бабусю на вулиці. Коли вона вийшла, я обережно підійшла до неї.

-Вибачте ласка, це вам. Дякую за гаманець, якби не ви, я б не знайшла б його потім. Стільки проблем би було. Візьміть, будь ласка, я вас благаю в знак подяки. Хочете, я на коліна встану?

-Що ви, не потрібно на коліна. Я візьму. Спасибі донечка.

У неї в очах виднілися сльози. Я теж плакала, адже мене ніколи не називали донечкою.

-А ходімо до мене? Я вам пальто подарую, а то висить без діла. Чаю поп’ємо, познайомимося заодно? Будь ласка!

Я схопила сумки і бабулю по лікоть, вона хотіла заперечити, але сперечатися зі мною марно.

Ніна Володимирівна, так звали мою нову знайому. Я дістала з шафи нові теплі лосини з начосом, светр з горлом на флісі, чисту білизну. Налила їй ванну, дала рушник.

tripadvisor.com

-Ви йдіть помийтеся, погрійтеся. Я зараз приготую поїсти. Вона спочатку хотіла кинутися до вхідних дверей, але я перегородила їй дорогу.

-Не бійтеся, я вдома одна. Нічого страшного, якщо я вас пригощу і ви приймете душ.

Поки Ніна Володимирівна милася, я заварила чай і підігріла борщ. Посвіжіла, з рожевими щоками вона незабаром вийшла до мене. Ми сіли за стіл мовчки.

-Який у вас смачний борщ, сказала мені вона.

-Дуже дякую. Пийте чай, ось і млинці з м’ясом.

Після трапези ми почали розмовляти. Ніна Володимирівна розповіла мені, що дочка її виписала з квартири і вигнала геть, як тільки вона її переписала на неї. Квартиру, чесно зароблену нею на заводі, працюючи тридцять років. Вона не могла навіть припускати, що її рідна, єдина дочка, так вчинить. Ось уже два місяці вона поневіряється по вулиці, в її квартирі змінений замок, дочка її і знати не хоче.

Буває ж таке, ось і рости дитину, вкладай всю свою душу і любов.

Через годину вона пішла, залишивши мене з тугою на душі. Куди котиться цей світ, раз діти таке творять. Я зовсім забула запитати, де вона ночує зараз, де живе. Від цього було ще сумніше, раптом я більше її не побачу …

Кілька днів її не було видно, я навіть почала переживати. Розповіла чоловікові про неї, про те, як вона мені повернула гаманець, як надійшла її рідна дочка. Розповідала, а сама ревіла, як було її шкода. Скоро зима, а як вона буде, раптом з нею щось статися? Чоловік у мене людина добра, за це я його люблю всією душею. Запропонував мені її забрати, кімната у нас є вільна, нехай побуде у нас зиму, придивимося до неї. Потім може знайдемо будинок для людей похилого віку. Я не вірячи своїм вухам, він дозволив мені її забрати !!!

-Раз гаманець повернула, і ні копійки собі не взяла, значить не злодійка. Але, під твою відповідальність. Пройдеш з нею всіх лікарів, щоб знати, що нічим страшним не хвора.

Я від радості навіть застрибала, побігла шукати її, в душі боячись, що запізнилася. Але я не знайшла її … заплакала, я побрела додому.

Першого грудня, вранці йшов сніг, я пила каву і дивилася у вікно. Мої домашні пішли в школу і на роботу. Опустивши погляд на подвір’я, я побачила знайому постать. Це була вона, Господи дякую !!! Я забувши одягнутися рвонула прямо в капцях на подвір’я.

-Ніна Володимирівна! Миленька !!! Як я рада вас бачити! Вона навіть злякалася. Ходімо, швидше за … Я, так довго вас шукала, я так чекала.

З того часу пройшло два роки, Ніна Володимирівна живе у нас, в’яже теплі шкарпетки нам, шарфики. Мої діти називають її бабусею. А вона їх ласкаво «внучатка мої». І ми нікому її не віддамо, ніколи.

finansypress.ru

-Неля, донечко … Іди швидше! Кричить їй завжди Ніна Володимирівна …

-Іду мамусю !!!

Бережіть себе і своїх близьких …

З моєї попутницею ми розпрощалися, більш теплою поїздки не було в моєму житті. У людей з такими добрими серцями обов’язково все вийде. Доброта врятує світ.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Як бездомна жінка стала мамою для сироти