ШаHтаж свекра після сеkcy. Як бути?

Моє сімейне становище не з простих. Мені здається, що скоро моя сім’я розпадеться. І на це є вагомі причини.

Загалом ми починали свої стосунки, як і всі – з побачень, спілкування, прогулянок, спільного відпочинку. Потім Мене Олег познайомив зі своїми батьками. Я підійшла їм як невістка. Ми одружилися.

До року часу в нас народилася маленька донечка. Свекри жили від нас окремо, але завжди любили провідати нас і чимось допомогти. Я раділа за такі стосунки, бо мріяла, щоб у мене була хороша родина. У наше з чоловіком спілкування вони не втручалися. Це для мене також було важливим.

Свекруха була діловою жінкою. Усі фінансові питання вирішувала вона. Не скупилася на гроші. Якщо нам було щось потрібне, вона виручала.

Часом навіть напряму казала, що допомогти фізично не може зараз, а фінансово – скажи і перекажу гроші на карточку. Хоча в сосунках вона була не особливо теплою. Проте все компенсовувала фінансово.

Свекор взяв на себе господарську частину в хаті. Його робота погодинна, заробляє він значно менше від дружини, тому допомагає їй в таких питаннях. Кухня, прибирання, закупка – це його.

Мій чоловік характером вдався у свою матір. Особливого тепла чи душевної розмови від нього не дочекаєшся. Але копійку заробити вміє. Домашні клопоти – це також не його.

Живу в достатку. Часто відпочиваємо за кордоном. Маємо хороше помешкання.

Коли народилася донечка Леся, у всьому мені найбільше допомагав свекор. У пологовий будинок привозив харчі. Потім забрав мене додому. Допомагав купати свою внучечку. І сталося так, що ми часто гуляли втрьох.

І одного разу після прогулянки, я не можу цього пояснити досі – у нас відбувся секс. Коли оговталася, то вже все відбулося. Мені стало страшно соромно перед ним і самою собою. Сказала свекрові, щоб більше до нас не приходив. Те, що трапилося, – велика помилка.

Однак він думав по-іншому. Сказав, що дуже любить мене по-всякому, як невістку і як жінку, яка йому страшенно подобається. Якщо я відмовлюся від спілкування, то він все розповість синові. І розповість так, ніби я його спокусила.

Я розгублена. Не знаю, що робити мені далі. Розповісти чоловікові? Боюсь, що він насправді мені не повірить. Тоді нашим стосункам кінець. Свекрусі? Її реакція може бути також непередбаченою. Як вийти з цієї ситуації?  

Оцініть статтю
Дюшес
ШаHтаж свекра після сеkcy. Як бути?