Як гірко на душі було від того, що стільки років життя жінка віддала вихованню сина, а він, не роздумуючи, хотів виk _инyти дружину з дитинoю на вyлицю.

Ніна Василівна працювала секретарем в сільській раді. З усіма колегами були чудові стосунки. Хоч і мала доволі строгий характер. Навіть голова села прислуховувався до її думки і не приймав важливих рішень без її схвалень.

Несподівано для всіх, Ніна Василівна помутніла і перестала перейматися справами на роботі. Вона навіть пропустила важливе засідання. Ніхто не наважувався запитати, у чому справа, аж ось одна жінка поцікавилася, що сталося.

Як виявилося, її син Михайло покинув свою дружину з маленькою дитиною. Виховувала вона сина самостійно, хоч і чоловік у неї був. Старалася виростити гарну людину і чудово у неї виходило. Міша добре вчився в школі, старанно готувався до іспитів, а потім успішно вступив в університет на економіста. Зараз син має свою компанію.

Невдовзі він одружився на дівчинці з села. Люба виросла в неблагополучній сім’ї, тож Ніна Василівна була проти такого шлюбу. Мало, які звички дівчина отримала за стільки років життя в такому хаосі. Михайло ж не вважав за потрібне враховувати думку рідних, просто взяв і зробив Любаші пропозицію.

За кілька місяців після весілля невістка завагітніла і скоро Ніна Василівна няньчила маленьку принцесу Анюту. Онучку вона дуже полюбила, тож завжди і в усьому допомагала молодим батькам. Навіть побудувала для сім’ї новий великий будинок з найкрутішим ремонтом.

Сама ж жила теж у чудовому будиночку. Заробітня плата у жінки була хороша, як для села, а чоловік все життя був за кордоном на роботі. Тож сім’ї не бачив роками, а гроші на життя присилав.

Часом по селі говорили, що у її законного чоловіка уже давно інша родина. Та Ніна Василівна не зациклювалася на думці чужих людей.

Одного дня Михайло прийшов і сказав, що хоче розлучитися із Любою. Такого повороту точно ніхто не очікував. Невже пройшла любов?

В свою чергу матір нейтрально відреагувала на цю новину. Їй не хотілося керувати життям сина, тож вона лише сказала, що він може сам обирати як вчинити, а ось житло, де живе їх сім’я потрібно залишити дитині і жінці. Це буде справжній чоловічий вчинок.

Михайло мало не подавився ковтком кави. Він знав, що мати не любить невістку, тож не очікував почути такого від неї. На цей будинок у нього були вже інші плани. Його коханка народила синочка, тож на меті було оселитися з нової дружиною в цьому домі. А матір пропонує залишитися йому без даху над головою.

Але Ніна Василівна була непохитною. Тож будинок залишився Любі з Анею, а син забрав звідти всі свої речі. По селі швидко розбрелася ця новина. Не було й одної людини, яка пропустила це мимо вух.

З часом почала жінка навідуватися до колишньої невістки та й якось зав’язалися їх дружні стосунки. Анютою не могла налюбуватися.

А от гірко на душі було від того, що стільки років життя вона віддала вихованню сина, а він, не роздумуючи, хотів викинути дружину з дитиною на вулицю. І як же соромно, що вона матір такої підлої і безвідповідальної людини.

Оцініть статтю
Дюшес
Як гірко на душі було від того, що стільки років життя жінка віддала вихованню сина, а він, не роздумуючи, хотів виk _инyти дружину з дитинoю на вyлицю.