Як коханка мого сусіда опинилася в одній кімнаті з моїм чоловіком!

Ситуація наче в старих анекдотах, які колись розповідали по телевізору та радіо. Жінка повернулася з роботи раніше та застала чоловіка з коханкою.

Загалом все відбулося як в банальному серіалі. Спочатку через тонкі стіни разом з чоловіком ми чули довгі романтичні розмови нашого сусіда зі своєю новою пасією, а потім наче в фільмах жахів зі скрипом відчинилися вхідні двері. І тут почалося. Крики, матюки, істерики, брязкіт посуди.

Я в цей момент була на кухні та готувала вечерю. Коли раптом забігає чоловік. Величезні очі та якесь незрозуміле бормотіння. Руками він показував на нашу кімнату та намагався мене туди завести. Зменшивши вогонь на плиті я пішла за ним. Щойно ввійшла в кімнату, як тут же очманіла.

Біля нашого дзеркала стояла молода жінка в одній спідній білизні та поправляла свій ліфчик. Тут дар мови відібрало й в мене. Вона ж, а ні трохи не збентежена повернулася до нас обличчям та спокійно пояснила, що сталося.

Виявилось, що це була та сама коханка нашого сусіда. Коли прийшла горе-дружина то одразу налетіла на чоловіка. Вона є вирішила не чекати своєї черги й поки вони розбиралися спробувала вислизнути з квартири. А через те, що єдиний вихід охороняла ревнива дружина, то не придумала нічого кращого, як перелізти на наш балкон. Шкода лише, що не змогла захопити свій одяг.

Разом з чоловіком ми ледве стримували сміх. Крики за стіною не вщухали ще довго. Вони напевно навіть не помітили, що причина їх сварки вже зникла. Я віддала їй свій старий одяг та взуття і вона так само швидко зникла, як і з’явилася. А ми з чоловіком ще довго будемо згадувати цей інцидент.

Оцініть статтю
Дюшес
Як коханка мого сусіда опинилася в одній кімнаті з моїм чоловіком!