Як мама відівчила своїх діток від гаджетів і смартфонів

https://vikna.if.ua

Екрани й гаджети стали ледь не основним лихом  для дітей. А в Марії їх було аж п’ятеро. Жінка одного дня не витримала і вирішила якось відірвати малечу від екранів. Вона зауважила, що діти вже надто прив’язалися до комп’ютерів і телефонів. Змінилася навіть їхня поведінка через постійне просиджування за ними. Діти стали агресивними, некерованими і конфліктними. Навіть часто билися між собою за місце біля комп’ютера. Тому мати вирішала докласти всіх зусиль, щоб переключити дітей на щось інше.

Звичайно, це була справа не з легких. Проте жінка була наполеглива. Вона разом з татом установила для дітей межі –  на день лише година за екраном. Решту часу хай діти займаються чим душа бажає. Це можуть бути ігри, як в хаті, так і на вулиці, читання книжок, малювання, спілкування, прибирання приміщення…. Усе, крім гаджетів!

Для дітей це було великою несподіванкою, але діватися було нікуди – мама твердо стояла на своєму.

Спочатку малеча хотіла маму розжалобити сльозами, але плач не допоміг. Опісля почалася істерика. Коли діти відчули, що уступок таким чином не досягнуть, почали вмовляти батьків скасувати таке покарання. Мама пояснила, що це не покарання, а вимога до зміни стилю життя.

Ломка тривала кілька днів. З кожним днем вона слабшала. Діти знаходили нові ігри вже без телефонів, смартфонів і іншої техніки. У них почала працювати фантазія. Так життя родини поступово змінилося до  невпізнання.

Сім’я тепер багато подорожувала, грала в інтелектуальні ігри, читала і просто розслаблялася за горнятком запашного чаю. І що важливо – діти зовсім між собою тепер не сварилися і стали терплячішими щодо прохань мами.

Такий стиль життя, звісно, позначився на їхній успішності. Вони були самі здивовані, що уроки тепер їм давалися легше й оцінки були кращими. У ліжко також вкладалися вчасно. А на вихідні горіли бажанням кудись помандрувати.

Ось які основні кроки треба зробити, щоб відірвати дітей від екранів, за висновками мами цього сімейства:

Забрати телефони, комп’ютери в дітей на місяць і не реагувати на їхні плачі та істерики.

Заповнити час читанням улюблених книжок.

Грати в інтелектуальні ігри.

Подорожувати або гуляти разом на природі.

Займатися тим, що люблять діти.

Успіху!

Оцініть статтю
Дюшес
Як мама відівчила своїх діток від гаджетів і смартфонів