Як Марина здивувала свого чоловіка

 

Деякі жінки з віком забувають про власну зовнішність. Віддаються внукам, роботі, домашнім клопотам… А на себе зовсім не вистачає часу.

Так склалося і в Марини. Вона перестала заглядати в дзеркало, фарбувати волосся, доглядати за нігтями. Забула, що таке плаття і усмішка під час зустрічі з чоловіком, коли він повертався з роботи. Обличчя обтяжувала втома, а дещо огрядну фігуру обтягував тісно вицвілий халат. Але їй було байдуже, як реагує на її зовнішність чоловік. «Важливо, що на толі парує свіженький борщик, а в духовці рум’яняться пиріжки», – думала вона.

Однак жінка зауважила, що чоловік перестав приділяти їй увагу, робити компліменти. Усі її старання сприймав як належне.

 

Марину це схвилювало і порадившись з найближчою подругою, побігла в перукарню зробити стрижку і пофарбувати волосся.

Проте в цього дня вона втрапила до рук справжнього майстра. Він уважно оцінив зовнішність жінки і попросив Марину цілком довіритися йому.

Через годину на неї із дзеркала дивилася симпатична руденька дама. Марина була задоволена роботою майстра.

Вона з домашньої господині перетворилася на справжню красуню – впевнена у собі і яскрава.

Коротка стрижка робила її значно молодшою, а рудий колір волосся вигідно відтінював її глибокі очі та ніжну шкіру.

Коли Марина повернулася додому, чоловік і діти ахнули від захоплення. Перед ними стояла чарівна усміхнена дама. Енергійна і молода.

 

Де й ділися складки на переніссі і насуплені брови. Усмішка не сходила з уст. Жінка сама із захопленням заглядала на себе в дзеркало дверей. Ось що означає догляд за собою. Це енергія і бадьорість.

Чоловік не втримався, підійшов до дружини, і вперше за кілька місяців знову обійняв Марину.

Жінка зобов’язана в будь якому віці доглядати за собою, щоб не втратити магічну силу, яка хоч  закладена природою, але потребує підтримки.

Оцініть статтю
Дюшес
Як Марина здивувала свого чоловіка