ЯК МОЖЕ ЖІНКА САМА ВИХОВАТИ ШІСТЬОХ ДІТЕЙ?

Сім’я Оксани Кобелецької та Сергія Семенова, що з Одеси, маючи вже одну доньку, задумувались про друге маля. Щоб діти могли бавитись разом. Поки ще дівчинка не підросла, швиденько народити їй братика чи сестричку.
І довго не барились, невдовзі закохані дізналися про другу вагітність. А ще згодом, дізналися, що від другої вагітності в них буде не одна дитина… а п’ятеро!

Коли лікар сказав, що в лоні жінки одночасно розвивається 5 малят, пара подумала, що це якась помилка чи невдалий жарт. Але тут уже було не до жартів!

Невдовзі, таке рідкісне явище прикувало до майбутньої мами величезну увагу громадськості. Жінка ж, в собі, страшенно переживала, бо шансів, що правильно розвинуться всі 5 малюків було мало. Вся Одеса, затамувавши подих, чекала початку пологів. Лікарі переживали не менше за майбутню багатодітну маму. Враховуючи всі ризики, вони пропонували парі зробити редукцію – процедуру, яка допомогла б забрати кілька ембріонів, щоб інші могли добре розвиватися.

Але Оксана категорично від такої процедури відмовилася. Вона знала, якщо Бог створив таке чудо один раз, то може створити чудо і при народженні дітей. Не зважаючи на застереження фахівців, жінка вирішила виношувати всіх п’ятьох. Чоловік Оксани виявився дещо слабший духом і на рішення дружини народжувати п’ятірню, відповів своїм рішенням – піти від неї. Але згодом, розуміючи ганебність свого вчинку, таки повернувся і піклувався про кохану аж до самих пологів.

Народжувала Оксана тяжко, але з Божою милістю пологи пройшли без ускладнень. Місцеве керівництво, під враженнями такого героїчного вчинку молодої пари, прийняло рішення нагородити сім’ю шестикімнатною квартирою. Але навіть така щедра пільга не змогла врятувати їхній шлюб.

Вже через місяць після пологів Сергій написав заяву на розлучення. Ганебним є те, що він не просто перестав будь-яким чином допомагати сім’ї, він категорично відмовився сплачувати аліменти, списавши це на те, що через колись отриману травму, на даний час він в обмежених можливостях. Після розлучення чоловік взагалі перестав цікавитись життям свого немаленького сімейства, що не підлягає ніяким поясненням чи виправданням.

Молода мама, самотужки пережила перший рік життя її п’ятьох малюків. Спала дуже мало, не говорячи вже про зустрічі з рідними та друзями, хіба що ті самі навідувались до неї. Скаржилась вона теж вкрай мало, та й часу, напевне, на таке критично бракувало. Всіх помити, погодувати, спати вложити…

Але Одеса не маленька і там є дуже багато добрих людей, які допомагали Оксані. Згодом вона отримала водійське посвідчення, а з допомогою знайомих купила мікроавтобус. Тепер вона возить ним діток до дитячого садка, на гуртки, їздить за продуктами. Жінка не задумується про те, що життя її склалося не так, як хотілося, бо в неї на такі думки просто не вистачає часу. Бо попри всі труднощі, що їй доводиться проживати щодня, життям своїм вона цілком задоволена.

В місті навіть існує фонд підтримки Оксани, куди всі небайдужі можуть принести матеріальну допомогу для підтримки такої немалої сім’ї. Але Оксана і сама не сидить, склавши руки, в пошуках заробітку, з шістьма дітьми на руках, вона почала пробувати займатись блогерством. Бо ж кому не цікаво, як можна самій без чоловіка виховувати шестеро дітей. На сьогодні вона вже назбирала аудиторію понад 100 тисяч підписників.

А ще п’ятірнею досить часто цікавляться фотографи та рекламодавці, де теж можна заробити якусь копійку на сім’ю.
Не вистачає слів, щоб описати мужність і силу волі такої відважної мами-героїні. Жінка, яка пережила зраду, і, не злякавшись такої тяжкої ноші, мужньо прийняла виклик долі. Ми можемо лише гордитись такими жінками, а Оксані побажати великого терпіння та щасливої долі!
Чоловік виявися значно слабшим, ніж належить бути батькові 6 дітей. Але не нам його судити.

Оцініть статтю
Дюшес
ЯК МОЖЕ ЖІНКА САМА ВИХОВАТИ ШІСТЬОХ ДІТЕЙ?