Як можна, так про діток говорити, Рита не розуміла. Вирішила, що він просто не розуміє від чого відмовляється, тому й завагітніла таємно. Розповіла тоді, коли вже пізно було щось виправляти. Влад довго мовчав, а потім заявив, що подає на розлучення

Рита закохалася по-справжньому. Вона постійно думала про Влада, не могла ні на чому зосередитися. Уже втретє переробляла презентацію й не розуміла, чому думки не може зібрати до купи. Телефон з рук не випускає, щоб не пропустити дзвінок від чоловіка. Обіцяв зателефонувати, щоб повідомити, коли знову зустрінуться. Вона на цей дзвінок, як на манну небесну чекає.

Ввечері летіла до Влада на крилах кохання. Одягла свою найкращу сукню, розпустила волосся, яке йому так подобається. Слухала його історії з неприхованим захватом й не часто розповідала про себе. Вона боялася втратити чоловіка, тому старалася бути ідеальною в усьому.

Нарешті усі старання були помічені. Владислав наважився й зробив пропозицію. Рита не зважала на невдалий перший шлюб чоловіка, її не турбувало, що він має дитину на стороні, якій навіть не допомагає. «Зі мною все буде інакше – такими словами себе заспокоювала, коли подруга запитувала, що буде, якщо він і її покине».

Вони одружилися, стали жити разом. Ніби все ідеально, Рита щаслива, Владислав постійно поруч, але чогось не вистачає. Жінка хотіла стати мамою. Народити маленьку копію чоловіка та щиро радіти своєму малюку. Поговорила з Владом, а він ніби оскаженів. «Ніякої дитини в цьому домі не буде! Я їх на дух не переварюю»

Як можна, так про діток говорити, Рита не розуміла. Вирішила, що він просто не розуміє від чого відмовляється, тому й завагітніла таємно. Розповіла тоді, коли вже пізно було щось виправляти. Влад довго мовчав, а потім заявив, що подає на розлучення. Дитини цієї він не хоче навіть бачити, тому на аліменти Рита може навіть не розраховувати.

Жінка до останнього чекала та надіялася, що він передумає. Навіть коли народжувала у страшенних муках чекала, що зараз у дверях її палати з’явиться Владислав й попросить пробачення. Візьме донечку на руки та пообіцяє бути найкращим татком у світі. Дива не сталося. З пологового молоду матусю забирали її батьки. Вони й допомагають з маленькою Надійкою.

Більше Рита не вірить ні в кохання, ні в чоловіків. Вона житиме лише заради своєї донечки й коли настане час навчить і її, що довіряти чоловікам не варто.  

Оцініть статтю
Дюшес
Як можна, так про діток говорити, Рита не розуміла. Вирішила, що він просто не розуміє від чого відмовляється, тому й завагітніла таємно. Розповіла тоді, коли вже пізно було щось виправляти. Влад довго мовчав, а потім заявив, що подає на розлучення