Як Петро жaлівся колегам, що його жінка у ліжку як дерев’яна

На травневі вихідні  Петро з друзями поїхав на шашлики. Суто чоловіча компанія. Випивка, закуска, веселі розмови. Все було неперевершено, тільки дружина надокучала дзвінками. Добряче  прийнявши на душу, Петро  поговорив з дружиною, а телефон забув вимкнути. А сам почав скаржитися в цей час на  неї: що вона в ліжку як дерев’яна. Друзі  почали йому різні поради давати: хто радив, як дружину в ліжку розворушити, хто радив взагалі з нею розлучитися.

Ти ще молодий чоловік, кидай її, та й знайди молодшу, більш енергійну.

Джерело: jaay.ru

Михайло, найкращий друг Петра, все це слухав-слухав, а потім сказав:

Що Ви таке радите йому, мужики? Кохання та бажання залежить від гормонів. Жінка спочатку хоче вас головою, ну а потім вже тілом.

Хороші емоції і потрібні гормони на порожньому місці не виникають. Ти по дому, Петя, своїй жінці допомагаєш? З дітьми час проводиш часто? Квіти для дружини даруєш частіше ніж на день народження та 8 Березня? А приємні подаруночки? Коли ти, Петро, останній раз кудись водив свою дружину? Наприклад, в кіно, в кафе. Не пам’ятаєш вже? 

Ось у цьому причина. Твоя жінка просто не отримує  від тебе потрібного гормону щастя. Тому і в ліжку така холодна, не енергійна. Головою думай! Щоб дружину розворушити треба їй гормону радості в життя додати. Все в твоїх руках!

Петро повернувся додому. Діти вже спали. Його Марина вперше за довгий час зустріла його нафарбованою, в красивій білизні. Словом, тієї ночі Марина була дуже пристрасною і ніжною. Петро ненароком подумав, що його дружину підмінили… Тому не хотів, щоб ранок наставав.

А вранці  старша дочка розповіла йому про те, як сильно плакала мама, коли слухала телефон.

Ось тоді-то Петро  і зрозумів, що дружина все чула!

– Таточку! Сьогодні вихідний! А ти знову сьогодні працювати будеш? – запитала Петра донька.

Чоловік  згадав слова свого друга  і відповів:

– Ні! Ми сьогодні будемо відпочивати. Спочатку поїдемо у торговий центр, хочу порадувати своїх дівчат обновками. Потім поїдемо в кафе і погуляємо у парку. Покатаємося на атракціонах, поласуємо морозивом.

– Ура! – закричали діти і кинулися мене обіймати.

Марина  підійшла до чоловіка  і з такою ніжністю його  поцілувала. Петро  зрозумів, що він  на правильному шляху.

Оцініть статтю
Дюшес
Як Петро жaлівся колегам, що його жінка у ліжку як дерев’яна