Як швидко та дієво очистити печінку після свят?

Новорічно-різдвяні свята вже добігають до завершення. Організм добряче втомився від нескінченних застіль  та святкувань. Наша печінка- важливий орган, який  бере відповідальність за очищення нашого організму. Здоров’я печінки безпосередньо залежить від харчування. Для того щоб орган працював добре, варто вживати здорову та збалансовану їжу.

Продукування  гормонів, а також синтез білка.  Після свят,  і не тільки, щоб наша печінка могла повноцінно та легко функціонувати, ми повинні про неї піклуватися. Допомогти їй повернутися в нормальний ритм.

Ожиріння-одна з найпоширеніших проблем печінки. Тому для того, щоб цього уникнути,  нам потрібно  систематично  чистити її  від шлаків та токсинів. Пропонуємо Вам рецепт, який справиться з цією задачею на 1,2,3.

Джерело: krasdor.com.ua

Складники:

м’ята —  3 столових ложки;
апельсин — 1 шт.;
лимон — 1 шт.;
вода — 2 літра
мед — 2 столових ложки
Процес приготування:

В каструлю з холодною водою додати 3 столових ложки м’яти. Довести до  кипіння і варити ще 5 хв.  Зняти каструлю з вогню, накрити кришкою, і дати настоятися. Помити апельсин та лимон. Натерти 1 столову ложку  цедри лимона. Вичавити сік з лимона та апельсина.
Додати до м’яти цедру, і процідити напій.В кінці приготування додати сік цитрусових. За бажанням можна додати мед. Так смачніше!
Споживати такий напій необхідно 7 днів поспіль. Ваша печінка скаже Вам “дякую”!

Перед застосуванням рецепту, проконсультуйтеся з сімейним лікарем.

А як Ви очищуєте свою печінку?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Як швидко та дієво очистити печінку після свят?