Як сказала сестра, то вона приїхала на відпочинок, і нічого не збирається робити по хаті, навіть допомагати готувати їсти

У нас з чоловіком є заміський будинок. Ми його придбали зовсім нещодавно, приблизно років 3 тому для того, щоб влітку відпочивати. Маємо там маленький город, басейн та сад. На літо для нашої родини це ідеальний варіант для відпочинку. Також маємо двох маленьких діточок. Їм дуже весело у нас на дачі, щоб не сидіти у місті та не дихати асфальтом, їм краще приїхати на дачу та покупатися в басейні. Тим паче, у наших сусідів є також діти їхнього віку, і їм дуже весело разом.

І ось влітку я вирішила відправити свою маму з дітьми на цю дачу, щоб вони відпочили. Через те, що у нас з чоловіком є робота, то ми не можемо на все літо поїхати та відпочивати на дачі, а бабуся на пенсії, тому вона в змозі приділити час своїм онукам та й сама відпочити на свіжому повітрі. Ось вони так прожили приблизно місяць і тут мені зателефонувала рідна сестра мого чоловіка. Вона попросилася зі своїми дітьми також поїхати до нас на дачу та подихати свіжим повітрям. Бо їй також набридло у місті дихати тільки одними небезпечними викидами.

Звісно, що я не змогла їй відмовити й дозволила приїхати та відпочити разом з моєю мамою, тим паче, що у нас достатньо кімнат для всіх.  Спочатку моя мама навіть зраділа тому факту, що приїде сестра чоловіка, тому що вона все ж таки вже старенька і їй важкувато одній справлятися з двома дітьми. Тому вона сподівалася, що до неї приїде допомога.

Але так не сталося. Насправді, моїй мамі ще більше додалося справ. Вона повинна була доглядати не тільки дітей, а ще й сестру з двома дітьми. Як сказала сестра, то вона приїхала на відпочинок, і нічого не збирається робити по хаті, навіть допомагати готувати їсти. Звісно, що моя мама почала телефонувати та жалітися мені на цю жінку, що її важко і вона так більше не хоче. Я розповіла про те, що сталося чоловікові й він поговорив зі своєю сестрою, але нічого це не дало. Вона все одно стояла на своєму, говорила, що їхала сюди не працювати, а відпочивати. І коли вже вона їхала додому, то пообіцяла нам наступного року приїхати в гості ще надовше, приблизно на місяць.

І тут вже я не витримала і подзвонила своїй свекрусі та розповіла всю цю ситуацію. На щастя, вона жіночка добра та розуміє нас. Тому вона пообіцяла поговорити зі своєю донькою та пояснити їй, що вона все ж приїжджає не на курорт і допомога нам потрібна.

Оцініть статтю
Дюшес
Як сказала сестра, то вона приїхала на відпочинок, і нічого не збирається робити по хаті, навіть допомагати готувати їсти