Як тільки я стала бабусею, то гучніше всіх кричала, що моя онучка буде ходити тільки в нових речах. Але, коли поглянула на ціни, то одразу ж змінила свою думку.

Коли моя донька збиралася народжувати, моя знайома, яка вже стали бабусею на рік чи два раніше, запропонувала дитячий одяг. Який залишився після її підрослих внуків. Я спочатку відмовлялася. Адже моя внучка буде носити нові речі. Знайома усміхнулася і нічого не сказала. Кожному своє. Починати життя маленької дівчинки з ношених речей, то не по мені. У неї буде все нове.

В один із вихідних вирішила пройтися по дитячих магазинах. Прицінитися, так би мовити. Що і скільки коштує в теперішній час. В магазині запитала скільки коштує костюмчик, який мені сподобався. Коли почула ціну, здивувалася. Адже речі для дорослих коштують набагато дешевше. Продавчиня почала говорити, що речі для малюків натуральні, без синтетики. Але то не пояснення. Раніше також натуральні, але стояли в рази менше.

Тому не довго думаючи телефонувала знайомій, і сказала, що беремо усе. Відтоді для внуків до трьох років купуємо підгузки й суміші. Все інше передається від вирослих малят наступним. Адже купити простим людям речі для малих діток в достатній кількості неможливо. Тому і переходять мішки з одягом від однієї знайомої до другої. Так набагато вигідніше. І є що вдіти. І не тільки одяг. Ліжечко, коляску, іграшки.

Інколи мудрі мами рахують, скільки б потратили грошей на одяг і все інше дитині. Тому якщо є лишки, відкладають на збереження суму, яку зекономили, не купуючи. Можливо, коли малюк підросте поїдуть у відпустку на море, чи відкладуть на подальше навчання. Все те рішення кожного. Але в наш час це саме альтернативне рішення проблеми. Адже, коли кожному прийшлося б купувати речі, чи захотіли б більша частина жінок народжувати.

Можливо в майбутньому щось поміняється і ми житимемо всі у достатку. Наразі в достатку живуть одиниці. Інші виживають в цьому непростому світі. Але діти наше майбутнє. Нехай вони живуть краще за нас.
А ви міняєтеся одягом для малюків?

Оцініть статтю
Дюшес
Як тільки я стала бабусею, то гучніше всіх кричала, що моя онучка буде ходити тільки в нових речах. Але, коли поглянула на ціни, то одразу ж змінила свою думку.