Як виросли нащадки зіркового подружжя Максима Галкіна та Примадонни – Ліза і Гаррі. Ростуть неначе на дріжджах.

Довкола Алли Борисівни і її набагато молодшого чоловіка Галкіна постійно ходять плітки. Пара увесь час перебуває в центрі уваги і є найбільш популярною темою для обговорення у російському шоу-бізнесі. Не стали виключенням і їх маленькі дітлахи, у яких вже є власна армія фанатів.

https://www.spletnik.ru/

Досить довго просте населення цілої країни, а то й не одної не могло повірити у щирість почуттів між молодим гумористом і зіркою сцени. Всім це здавалося вигадкою і повною маячнею.

Але не так сталося, як гадалося. На заздрість цілому світу і всім людям, які зловтішалися – зіркове подружжя разом вже майже 20 років. Незважаючи на таку велику різницю у віці Алла та Максим навіть повінчалися у церкві і змогли стати батьками для спільних діток. Разом молоді батьки виховують чарівних двійнят – Лізу і Гаррі.

https://www.spletnik.ru/

Оскільки у 2013 році Аллі Борисівні було вже 63 роки, дітей їм народила сурогатна матір у тому ж році. Зірки вітчизняної естради і навіть не приховували, що скористалися послугами сурогатного материнства і використали попередньо заморожені у молодшому віці яйцеклітини Пугачової. Досить важливим моментом є те, що не зважаючи на використання послуг сурогатної мами – біологічним батьком дітей є саме Максим Галкін.

https://www.spletnik.ru/

Ліза і Гаррі стали справжніми зірками такої соцмережі, як Інстаграм та мають колосальну кількість фоловерів. Доки дітлахи були ще зовсім крихітками – батьки всіляко приховували їх від сторонніх очей та своєї популярності. А як тільки двійнята підросли – Алла та Максим прийняли рішення, що приховувати своїх спадкоємців це безглуздо. Їхні діти одразу ж народилися знаменитими і від цього їм нікуди втекти.

https://www.spletnik.ru/

Ліза та Гаррі все роблять разом, усі заняття відвідують із задоволенням, всебічно розвиваються. З неабияким теплом і зворушливістю проявляють свої почуття брата і сестри і щодня стають все більш схожими на маму та тата, переймають їхні риси обличчя та характеру. Примадонна вважає, що Ліза за характером схожа на неї, а от Гаррі – на Максима.

https://www.spletnik.ru/

Хоча зіркові батьки мають дуже великі можливості – своїх дітей вони не балують, а навпаки стараються виховувати їх скромними, вихованими і розумними. З раннього дитинства вони вивчають іноземні мови, займаються музикою і танцями. Восени 2020 року пішли до першого класу.

Оцініть статтю
Дюшес
Як виросли нащадки зіркового подружжя Максима Галкіна та Примадонни – Ліза і Гаррі. Ростуть неначе на дріжджах.