Як я навчила чоловіка цінувати жіночу роботу

Мій чоловік з роботи повертається доволі пізно і чіпляється до мене, що я робила упродовж дня. Чому непомитий посуд? Чого не скошений газон на подвір’ї? Як ти могла не встигнути цього зробити? Ти ж сидиш вдома цілий день.

Скажу правду, мене дуже зачепило слово «сидиш», однак доводити йому, що я роблю, не стала. Мені важко було пояснити, що я протягом дня ні на мить не присіла. Кручуся, як білка в колесі. У мене троє дітей ще дошкільного віку. За кожною дитиною треба вгледіти, нагодувати, погратися.

Урешті мені надокучили докори чоловіка, і я вирішила одного дня показати йому, що буде, коли я насправді сидітиму.

Чоловік пішов зранечку на роботу, а я врешті зготувала собі каву і присіла за журнальний столик, увімкнувши ноутбук. Переглянула жіночі форуми, поцікавилася новинками в одежі сучасної жінки. Ось і дітвора прокинулася. Я пішла на кухню зготувати для малечі кашу.

Ми смачно поїли, одягнулися як на вулицю і вийшли погуляти, як належиться діткам зранку. Біля двох годин пробули на вулиці. Робили пасочки в пісочку. Звісно, тут без маминої допомоги не обійтися. І грали в дитячий футбол. І малювали квіточки на плитах, якими викладена стежка до саду.

А потім довго хлюпалися у водичці, вмиваючи забруднені ручки. Тарілки після каші так і лежали не помиті, бо я не встигала. Приготувала дітям тарелю з фруктами. Поки вони наминали фрукти, я готувала для сім’ї обід. Це вже була половина першої. Давно не читала казочки діткам – усе не було часу. Присіла біля них. Вони принишкли – слухають.

О, я зачиталася! Треба дітей нагодувати і вкласти в ліжечка. А сама вирішила почитати новий роман, який їй подарували на день народження. Коли вона так насолоджувалася читанням? Мабуть, під час другої вагітності, коли лежала в лікарні.

За такими клопотами біля дітей і день збіг. Не встигла отямитися, як чоловік був на порозі.

-Чого це на вулиці вся стежка засипана яблуками? Пройти не можливо! – обурився він.

У хаті ситуація також була не з кращих. У кухні в мийці була гора немитого посуду. Діти після обідньої прогулянки гралися своїми іграшками і порозносили їх по всіх кімнатах. Вони валялися скрізь – на підлозі, дивані, кріслах.

-А це що таке? – здивувався чоловік.

Тут  з кухні долинув плюскіт води. Чоловік побіг туди і застав, як середуща за віком Настя набирає в поливайку воду, яка вже витікає через край мийки на підлогу. Чоловік вчасно перекрив кран.

Звук води долинав і з ванної кімнати. Там Марічка прала одежу своєї ляльки. Вона залізла прямо в одежі у ванну і хлюпалася, виполіскуючи платтячка.

Діти, окрім того, повідомили татові, що хочуть їсти.

Чоловік врешті піднявся на другий поверх у спальню, де я спокійно спілкувалася по телефону зі своєю подружкою.

-Поясни мені, що це таке?! – вже дратівливо запитав чоловік.

-Це те, що я роблю зранку до вечора. Тепер ти наочно побачив, «як я сиджу», – відповіла з іронією.

Чоловік замовк. Ми разом прибрали кімнати, повечеряли і розійшлися відпочивати.

 Після цього випадку чоловік жодного разу мене не питав, чим я займаюся вдома, коли він на роботі.

Оцініть статтю
Дюшес
Як я навчила чоловіка цінувати жіночу роботу