Як я вийшла заміж за свого чоловіка двічі.

Ми з чоловіком прожили вісім років разом і саме тоді трапився переломний момент. Я почала відчувати щось не те, а далі і зовсім підозрювати його в тому, що він мені зраджує. Проте жодних ознак того, що мені було бодай щось відомо – я не подавала. Аж ось одного дня мій Василь прийшов додому і сказав, що йде від мене.

А я лиш кивнула спокійно головою у відповідь, не відриваючись від своїх справ. По-тихому відпустила, але забувати не збиралася.

А Василь і два слова до купи зліпити не зміг. Він ж, мабуть, чекав, що я влаштую істерику чи почну кидатися йому на шию або до ніг.

Я лише зібралася до купи і вирішила кардинально себе змінити. Я пройшла курс “Зміни свою підсвідомість за 30 днів”, також записалася у спортзал. Відвідала салон краси, щоб навести марафет і продовжувала жити в гармонії із собою.

До суду на розлучення я прийшла в усій красі. В одну мить я навіть зловила погляд чоловіка, який мав сумніви щодо свого рішення.

https://ecotonkosti.ru/

Далі чоловік почав все частіше навідуватися до нас вгості, щоб побачити дітей. Кожного разу приносив подарунки і говорив мені компліменти чи інші приємні речі. а от назад до своєї коханки Василь повертався від нас неохоче. Та хоча, яке мені до того діло.

А ще через деякий час мій чоловік приходив побачитися із дітьми все частіше. І у вихідні дні, і навіть після роботи. Він практично жив у нас, лише ночував не з нами.

Одного разу він прийшов і із гостинцями для дітей і з букетом польових квітів. Я не звернула на це уваги.

Однак всі наступні його візити супроводжувалися букетами квітів для мене.

https://kolobok.ua/

Тоді одного разу, у суботу я зателефонувала йому і попросила посидіти із дітьми. Коли він прийшов, я була красиво одягнута і з зачіскою та макіяжем і сказала, що йду на побачення.

Василь отетерів. Хоча насправді я йшла на день народження до нашого шефа з роботи.

Після цього, через тиждень, чоловік опинився на нашому порозі з своєю валізою і сказав, що він так не може. Що кохає мене понад усе на світі і щиро просить вибачення за свою поведінку і слабкість.

Навіть запропонував ще раз вийти за нього і я погодилася. Я впевнена, що наше кохання сильніше за миттєві слабкості.

Оцініть статтю
Дюшес
Як я вийшла заміж за свого чоловіка двічі.