Як я знайшла у телефоні кохану жінку свого чоловіка

https://photy.org/ua/

До свого чоловіка завжди ставилася з довірою, не заглядала до нього в телефон для перевірки, не шукала на його одежі чуже волосся, але один випадок в черзі змусив мене це зробити. І найважливішим є те, що я зрозуміла, той, хто шукає, обов’язково знайде!

Вчора пішла в банк, щоб оплатити рахунки за комунальні послуги. Тривалий час чекала своєї черги і сіла поруч з двома молодими жіночками. Вони доволі голосно спілкувалися між собою, обговорювали власне сімейне життя. Я сиділа зовсім поряд і чула їхню розмову. Одна з них дізналася про зраду чоловіка, і про все з деталями розповідала своїй подрузі.

Про зраду свого коханого ця жіночка дізналася, коли той прийшов напідпитку і весь розхристаний. Це в жінки викликало підозру. Вона вирішила перевірити свої здогади. Коли він відправився в душ, жінка мерщій схопила телефон чоловіка і почала ревізувати смски і перевіряти дзвінки. І знайшла, ясна річ, там суперницю. Чоловік навіть не став оправдовуватися. Одразу сказав, що давно закоханий в іншу жінку. А до неї вже звик і жаліє її, зрештою. Далі жінка не втрималася від лайки.

У цей момент підійшла моя черга і я відірвалася від розповіді жіночок. Потім вийшла з банку і в моїй голові також закрутилося багато не зовсім хороших думок про чоловіка. Я думала про те, що ніколи не приглядалася до нього так прискіпливо, не перевіряла телефон, його дзвінки тощо. Можливо, даремно. Адже так багато наслухалася про зраду.

Отож, вирішила перевірити свого чоловіка. Була налаштована рішуче і була впевнена, що це треба зробити при першій можливості.

Мій чоловік повернувся після роботи пізно. Був втомлений. Одяг був чистий, без всяких слідів помади чи волосся. Коли він пішов у ванну, я тихенько вийняла з його портфеля телефон і почала швиденько переглядати всі повідомлення і дзвінки. У цей час я відчувала тремтіння по всьому тілу, також тремтіли руки. Мені було соромно, я ж ніколи так не робила, а ще мене трусило від думки, що я знайду ознаки зради. Але щось змінити у цей момент я вже не могла, тому шукала і далі.

У мене запаморочилося в голові чи то від напруження, чи, може, від смски, що крилася в телефоні під іменем Чарівна. Перевіряла його дзвінки з цією жіночкою і була вражена – вони були щодня. Я поставила телефон на місце. У мене крутилася голова.

Саме в цей час чоловік вийшов з ванної і здивовано глянув на мене. – Що з  тобою, Лесю? – вигукнув здивовано. Я відчула, як мої коліна підкошуються. Чоловік підхопив мене на руки.

Коли прийшла до тями, різко відірвала його руку з мого плеча і запитала вже крізь сльози, хто ця дама в його телефоні під іменем Чарівна.  Чоловік розсміявся і почав набирати цей номер.

Раптом обізвався мій телефон. Я настільки була зворушена, що розплакалася. Чарівна – це ж я. Так він називав у перші дні знайомства. І для нього я досі під цим іменем.  Чому я одразу не здогадалася, що це я. Адже кожного дня виходила на зв’язок з ним.

Я також почала сміятися як ненормальна, але все-таки було соромно перед чоловіком. Він же не заглядає в мій телефон, а я з ним ось так обійшлася! Ще дуже довго перед ним вибачалася. Розповіла, звичайно, з чого все почалося.

Цікаво, чи ви перевіряєте телефон свого чоловіка? Чи ставитеся до свого чоловіка з довірою? А може, хтось також зумів вичислити коханку?

Оцініть статтю
Дюшес
Як я знайшла у телефоні кохану жінку свого чоловіка