Як за допомогою трьох простих методів виявити негативну енергетику

Приходите додому і ваш стан повільно погіршується: з’являється задуха, всередині починає вирувати тривога, починає боліти голова та шлунок? І ніби 5 хвилин тому, коли ви йшли вулицею додому, все було добре. Негаразди почалися, коли переступили поріг домівки.

Часто таке буває не лише вдома, а й на роботі. І потрібно лише вийти на вулицю, перехопити булочку та випити кави у кафе – всі головні болі як рукою знімає.

Ймовірно, що так складається через те, що у приміщенні накопичилося багато негативної енергетики. Щоб перевірити це, є три простих способи.

Вода, сіль та оцет

Потрібно взяти прозорий стакан та насипати туди кілька столових ложок солі. Наступний етап – оцет. Його потрібно розлити, щоб він стікав по стінках посуду. Має утворитися соляне вологе коло. Після можна налити води. Стакан потрібно залишити на добу.

moyezdorovya.com.ua

Коли 24 години минули, варто подивитися на стакан. Про наявність негативної енергетики сигналізує цвіль, що утворилася на поверхні води. Або ж бульбашки або біла пляма.

Квіти

Для цього експерименту візьміть десяток червоних та білих гвоздик, поставте у воду. Спостерігайте за квітами. У випадку, якщо першими зів’януть червоні, то навколо вас присутня негативна енергетика. Ці квіти потрібно якнайшвидше викинути.

Якщо першими в’януть білі гвоздики, то це хороший знак. Якщо квіти в’януть з однаковою швидкістю, значить в будинку панує енергетичний баланс.

Свічка

Найпростіший метод виявлення негативної енергетики – запалити свічку та залишити її горіти на кілька годин.

Якщо свічка «зникає» поступово, це може сигналізувати про наявність брехні та негативу у вашому домі. Якщо свічка плавиться та змінює форму, все добре.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Як за допомогою трьох простих методів виявити негативну енергетику