Як же так можна: не допомогти своїм дорослим дітям, коли їм просто необхідна допомога

Степан і Дарина закохалися в один одного, ще коли навчалися в школі. Коли народився Михайлик, то Дарині тільки виповнилося 18 років, а її чоловіка повинні були забрати в армію. Батьки Степана відмовилися їм допомагати, батьки дівчини також. Батьки хлопця взагалі відмовлялися признавати онука, вони стверджували, що Дарина його нагуляла. А ось батьки Дарини взагалі не хотіли, щоб вона народжувала дитину, вони хотіли, щоб вона після школи пішла навчатися, а не доглядала за немовлям, ще сама будучи дитиною. Тому вони і вигнали її з дому, оскільки донька їх не послухала.

Бідна дівчина пішла жити до тітки. Та була самотня, ось і погодилась на те, щоб Дарина жила у неї. Тітка просила її  не ображатися на своїх батьків. Мовляв, їм було важко у свій час виростити дочку. Тепер вони хочуть пожити для себе.

Але Дарина вважала по-іншому: у її батьків є гроші і вони з сином не були б для батьків такий вже великий тягарем. І після цих слів дівчина починала плакати: їй було дуже прикро, що рідні люди з нею так вчинили. Тітка і вона сама думали, що мине небагато часу і батьки зрозуміють, що надійшли з рідною донькою та онуком неправильно. Але минав час, а батьки залишалися при своїй думці.

А Дарина продовжувала жити у тітки. Мама дівчини дуже любила тварин, тому перетворила кімнату доньки в притулок для бездомних собак та котів. Вона стерелізувала їх та доглядала за ними. Чоловік не був цьому радий, почав часто пропадати з дому, не хотів повертатися туди, де увагу приділяють тільки собакам, а не йому. Тому він пішов з сім’ї.

Батьки Степана теж ніяк не допомагали Дарині. Вони тільки один раз приїхали, подивилися на внука і поїхали. У них не було часу на власного онука.

Потім повернувся Степан з армії. Він влаштувався на роботу. Хлопець би пішов вчитися, але на це не було грошей. Молоді люди, як і раніше жили у Дарининої тітки. Коли їхній син підріс, молода мама змогла влаштуватися на роботу. І сім’я змогла зняти собі квартиру. Тут у Степана померла бабуся. Квартира дісталася батькам хлопця. Він попросив батьків здати їм цю квартиру з тією умовою, що згодом вони її викуплять. Але батьки вчинили по-іншому. Вони продали бабусину квартиру і зробили в своїй квартирі хороший ремонт. А ще вони купили собі нові меблі і великий телевізор.

А Дарина з Степаном продовжували жити на орендованій квартирі. Через два роки у них народилася дочка. Щоб у дітей і жінки все було, Степан почав працювати вахтовим методом. Перший раз його обдурили: він відпрацював належний час, а грошей йому не заплатили. Дарина влізла в борги. За квартиру було платити нічим. Дарина зняла маленьку кімнату, і вони там жили всі разом. А її мама в цей час жила одна в трикімнатній квартирі. Вона жила з собаками і міняти їх на онуків не збиралася.

Молоді люди дуже економили і змогли зібрати гроші Степану на навчання. Правда, ще більшу суму грошей довелося зайняти. Після того як він закінчив навчання, він зміг знайти собі хорошу роботу.

Після цього життя молодої сім’ї почало налагоджуватися. Чоловік поїхав працювати на Північ. За три роки роботи там він зміг заробити грошей і купив для своєї сім’ї відмінну квартиру. Діти підросли, пішли школу. Вони знали, як важко заробляються гроші, тому вміли економити і не витрачали гроші на дрібниці.

Зараз Степан добре заробляє, Дарина теж працює. У них все відмінно. Є дача, машина. Щороку вони всією сім’єю їздять відпочивати на море. І вони завжди беруть з собою тітку Дарини. Все, що їй потрібно, Дарина і Степан відразу ж їй купує. Адже вона була єдиною людиною, яка допомагала їм у важкий момент.

А ось справи у мами Дарини йдуть не дуже. Вона вже на пенсії. Пенсія маленька, навіть їй самій не вистачає. А адже ще і собак годувати треба. Жінкахотіла здати одну з кімнат у своїй квартирі. Але жити в кімнаті, де колись жили собаки, ніхто не хоче. Мама подзвонила Дарині і попросила грошей.

 А хай тобі тепер твої улюблені собаки і допомагають! Адже вони ж для тебе були важливіше мене і моїх дітей.

Мама Степана теж згадала про сина і попросила допомоги. А він їй відмовив.

-Їж мама шубу, яку ти купила за ті гроші, які отримала від продажу бабусиної квартири. І дивися телевізор.

Дарина і Степан для себе вирішили, що ніколи ні за яких умов вони своїм батькам допомагати не будуть. Адже для однієї був найважливішим ремонт в квартирі, а для іншого – її коти і собаки.

Це їх право. Але ж треба ж думати і про майбутнє. Хіба не так?

Оцініть статтю
Дюшес
Як же так можна: не допомогти своїм дорослим дітям, коли їм просто необхідна допомога