Як живе Юрій Шатунов у Німеччині. Що про нього говорять сусіди

Покоління, якому за тридцять, мабуть, добре пам’ятає соліста групи «Ласкавий май» Юрія Шатунова. У свій час він був одним з найпопулярніших серед попсових груп.

Сьогодні соліст разом зі сім’єю живе за межами батьківщини – у Мюнхені. Юрій почуває себе прекрасно. Грошей за період гастролювання заробив стільки, що йому вистачить на все життя. На батьківщині буває рідко. Хоч і збереглася там у нього квартира. Правда, часом приїжджає на гастролі. Але лиш на замовлення. Жити тут не збирається. Його батьківщиною тепер є Німеччина.

Гонорари його сягають від 15 тисяч і більше. На менше він не погоджується.

У Мюнхені у нього є чудовий особняк з клаптиком землі. Разом з дружиною він виховує двох діток: 12-річного сина і 5-річну донечку.   

До речі, зі своєю дружиною Світланою він познайомився в кав’ярні. Дівчина народилася в Німеччині і до того ніколи не чула про Шатунова. Їхнє знайомство переросло в стосунки. А згодом Юрій і Світлана одружилися. Вони – чудова пара. Так про них відгукуються сусіди.

Юрій – зразковий сім’янин. Він в усьому допомагає дружині. Також любить займатися своїми дітьми. Робить усе можливе, щоб сім’я була щасливою.

Загалом, Юрій більше часу проводить з власною сім’єю. Адже, за його переконанням, найкращим місцем на землі є те місце, де  твій будинок і сім’я.  Хоч у нього є чимало друзів, проте з ними він проводить небагато часу. Живе за лозунгом – сім’я понад усе!

Між іншим, Шатунов власну студію облаштував прямо у своєму будинку. Саме в її стінах вперше звучать нові композиції. Саме тут народжуються нові його шанувальники. Часом на їх прохання він також виконує деякі пісні зі старого репертуару – «Сива ніч», «Рожевий вечір», «Білі троянди» й інші. Так Юрій навчився заробляти гроші у чужій країні.

 

 

Свого часу Юрій вимушений був подати позов на свого колегу Андрія Разіна. Звісно, через поділ спільно зарблених грошей. Наразі треба було забрати з банку 10 млн доларів. Банк вкладникам виплачував з цієї суми по три відсотки щорічно. Однак Юрію в зв’язку з переїздом до Німеччини гроші були потрібні всі й одразу. Юрій подав до суду і виграв справу. Гроші стали власністю Шатунова. Як і мало бути.

Цей інцидент не став причиною розриву між Андрієм Разіним і Юрієм Шатуновим. Вони і досі між собою спілкуються. Андрій став хрещеним батьком для сина Денніса. Непорозуміння, яке виникло через гроші, вони зуміли пережити достойно.

Оцініть статтю
Дюшес
Як живе Юрій Шатунов у Німеччині. Що про нього говорять сусіди