Яка дитина? Ти геть зд _ypіла! Ти знаєш в яку копійку мені це влетить? Чути нічого не хочу, щоб вечері тебе тут вже не було

Ростислав з Лілею навчалися на одному факультеті. Навчальна дружба зародилася між ними  ще на першому курсі.

Все в Лілії здавалося Ростику прекрасним, все, за винятком її хлопця Романа. Хлопець не розумів, як така красива й ніжна дівчина могла покохати такого жорстокого й скупого чоловіка. Роман був заможним, купував дорогий одяг, їздив на хорошій машині, а от грошей на власну дівчину завжди шкодував.

Ліля своєю чергою коханого виправдовувала. Казала, що він у неї економний та заощадливий й вона цінує у ньому ці риси.

-Лялі, давай в кіно сходимо. Коли ти востаннє кудись ходила? Той твій Роман зі своїм економним режимом зовсім здурів! – обурювався Ростик до своєї подруги.

Ростик, ти ж знаєш, що я не можу. Треба поспішати додому, готувати вечерю й вчити пари, поки Рома на роботі.

Коли Настав вечір й Ліля була зайнята готовкою, дівчині раптово стало зле. Голова поморочилася, нудило. Говорити про свої проблеми хлопцю не захотіла, сказала, що погано почувається й раніше пішла відпочивати.

Вранці зробила тест. Результат позитивний. Ліля просто влетіла у спальню й радісно почала будити Рому, щоб сповістити цю прекрасну новину. От тільки реакція хлопця була не такою на яку дівчина розраховувала.

-Яка дитина? Ти геть здуріла! Ти знаєш в яку копійку мені це влетить? Чути нічого не хочу, щоб вечері тебе тут вже не було.

Лілі було боляче слухати такі слова від хлопця, з яким вона збиралася побудувати сім’ю.  Дитину вирішила народжувати, попри те, чи передумає тато малюка.

Майбутня мама знайшла підтримку у свого вірного товариша й найкращого друга Ростика. Вона була вдячна хлопцю, що не розпитував та не вказував дівчині на її помилки. Він просто завжди був поруч. Підіймав настрій, ходив з нею до лікаря на обстеження, купував смачненьке, кожного вечора заставляв ходити гуляти по парку й дихати свіжим повітрям.

Під час чергової прогулянки в парку, коли надворі була прекрасна погода і яскраво світило сонечко, Ростик вирішив зізнатися у своїх почуттях. Дівчина саме присіла на лавку перепочити, аж тут Ростислав стає перед нею на одне коліно й каже:

-Ліля, радосте моя, я кохаю тебе з нашої першої зустрічі! Пробач, що стільки часу приховував це від тебе. Я хочу, щоб ти стала моєю дружиною й дозволила бути батьком для дитини. Ти згодна?

Ліля була вражена почутим. Про те, що Ростик має до неї не тільки дружні почуття здогадувалася давно, але не хотіла звертати на це увагу, поки він сам не зізнається. Довго не думала.

Я згодна! – радісно відповіла дівчина й закохані вперше поцілувалися.

Через місяць Ліля народила здорового красивого хлопчика. Ростислав не відходив від неї ні на мить. Турбувався й піклувався про дитину, не міг намилуватися цим маленьким згорточком щастя. Сина назвали Єгором Ростиславовичем.

Лілії досі не віриться, що все склалося для неї й сина якнайкраще. Ростислав подарував їй щастя й відчуття, що вона кохана.

Оцініть статтю
Дюшес
Яка дитина? Ти геть зд _ypіла! Ти знаєш в яку копійку мені це влетить? Чути нічого не хочу, щоб вечері тебе тут вже не було