Яке ти маєш право таке казати?! Ти гість в моєму домі й маєш нахабство обзивати мою доньку?

Лізі вже було 3 роки. Вона була трішки не схожа на інших дітей: не така енергійна і пoвiльнiшe розвивалась. Але розумових вiдхилeнь не помічали. Зрозуміло, що діти розвиваються по-різному: хтось швидше, а хтось пoвiльнiшe. Але її батько все-таки наполіг на тому, що треба відвести доньку до лiкapя.

Наступного дня в лікарні їх заспокоїли, підтвердивши, що це нормально. Просто Ліза розвивається повільніше її одноліток. Та це не проблема, не треба через це хвилюватись.

Якось сестра його дружини Олена повідомила, що планує приїхати в гості на кілька днів всією родиною. Вона вже 5 років живе за кордоном. Дружина спілкувалася з нею через відеодзвінки по скайпу. Тому вона дуже зраділа приїзду сестри. До того ж Олена за кордоном вийшла заміж за українця й хотіла познайомити його з сестрою.

Після приїзду Олена з чоловіком жили у сестри – це було заздалегідь вирішено. Але ці дні були дуже важкими для нього та його дружини. Бо весь цей час Ігор розповідав, який у них чудовий син. Йому лише 2 роки, але він вже випереджає своїх однолітків, такий розумний і талановитий. Та найбільш їм не сподобалось, що Ігор постійно натякав, що їхня Ліза розумово відстала і що в неї явно є серйозні проблеми, на які вони просто не звертають уваги.

marieclaire.ru

Та коли Ігор відкрито сказав, що Ліза д _урнувата, її батько не втримався. Він різко піднявся і крикнув на нього:

– Яке ти маєш право таке казати?! Ти гість в моєму домі й маєш нахабство обзивати мою доньку?

На це Ігор спокійно відповів:

– Вибач. Не правильно так говорити про недорозвинених в їх присутності…

Це ще більше розгнівало чоловіка і він, не підбираючи слів, просто вигнав Олену й Ігоря з дому. Мовляв він не збирається слухати таких слів про свою донечку. Дружина хотіла поговорити зі сестрою, але та просто зібрала речі й поїхала з чоловіком до тещі.

Наступного дня дружина розмовляла телефоном з мамою і розповіла їй, що сталось. Мама була шокована. Адже Олена їй цього не казала. Натомість Ігор вже встиг розповісти сусідам, що Ліза розумово відстала і що її давно треба було показати лікарю.

Тещу дуже зачепили ці слова про онуку. Тому вирішила помститись за це. Вона запросила на вечерю обох доньок з родинами, зібравши всіх за одним столом. І коли Ігор знову почав розмову про Лізу, теща перебила його:

– Я тут відкладала гроші Олені на машину. Але після твоїх слів, що Ліза хвора і розумово відстала я передумала. Краще я ці гроші віддам онуці на лікування. Бо немає нічого важливішого за здоров’я.

Ось так мудро вчинила теща. Заступилась за одного зятя, поставивши на місце іншого. Тим самим хотіла навчити його надалі не говорити поганого про когось, не знаючи правди.

Оцініть статтю
Дюшес
Яке ти маєш право таке казати?! Ти гість в моєму домі й маєш нахабство обзивати мою доньку?