Яке ж було здивування. І не тільки в мене, а і в сусідки, коли одного дня качечка появилася з курчатком.

У мене в селі трапився один випадок. Я завела качок і курочок. На весні, як подобає, стали мої качки висиджувати каченят. Я ще не зовсім у цьому розуміюся. Тому про все запитую у сусідки. Вона все життя займається господарством. Тому давала цінні вказівки. Я слухала і робила як вона скаже. Тому вже на початку літа мої дві качечки вивели каченят. Маленькі красиві, немов іграшкові, але не наздоженеш.

Каченята росли, я раділа, що з мене виходить не погана господиня. Я ходила навкруги них. Вже знала кожне каченя по кольору. То спочатку здається, що вони всі схожі, але коли ходиш біля них кожного дня, різницю видно. А мені ще й цікаво, як воно ростити птицю. Тому помічала кожну дрібничку, кожну зміну їхнього вигляду. Як говорила, з усіма питаннями ходила до сусідки.

Через деякий час помітила, що качки сидять окремо від каченят. То вже вони виросли, пояснювала сусідка. Далі каченята ростуть самостійно. Дорослі дві качки ходили самі по собі. Але через деякий час помітила, що ходить одна качка, другої не видно. Знову до сусідки з запитаннями, що і як, чому. Виявляється, качка знову знайшла собі гніздо і сіла висиджувати каченят. Але де? Сусідка говорила шукати, та я не знайшла.

Зранку качка приходила їсти, потім ішла, а куди, я так і не прослідкувала. Головне. Що вона жива, нехай приводить каченят. Яке ж було здивування. І не тільки в мене, а і в сусідки, коли одного дня качечка появилася з курчатком. З одним. Вона так оберігала його від усіх, що я не насмілювалася підійти. На те диво приходили дивитися всі, хто поруч живе. Качечка не допускала до своєї дитини навіть качок.

Коли відпочивають, сидить качка, я в неї на спині сидить курчатко. Якщо холодно, ховається під крило, одна голова виглядає. Сусідка говорить, що такого дива не бачила. Хоч вона все життя вирощує птицю. До осені курча виросло в прекрасного півника, який вже зимою співав своє кукуріку. Отакий був мій перший досвід у вирощуванні птиці.

Оцініть статтю
Дюшес
Яке ж було здивування. І не тільки в мене, а і в сусідки, коли одного дня качечка появилася з курчатком.