Коли прийшов час ділити спадок, Володимир умовив брата відмовитися від своєї частки в квартирі. Тим більше, що є квартира, яка залишилася від бабусі. Тому старшому брату батьківська трикімнатна, Андрію бабусина однокімнатна.

В сім’ї Степана і Ганни підростали два сини. З ранніх років хлопчики відрізнялися один від одного. Старший Володимир, вів розмови тільки про збагачення. Менший Андрій завжди погоджувався з братом. І якщо старший відбирав у меншого іграшку чи цукерки, Андрій з готовністю віддавав йому все, що було. Батьки дивувалися як у них можуть бути такі різні діти. Але серце Степана і Ганни тяглися до Володимира. В нього завжди буде все, про що мріє.

Якось рано пішли з життя, спочатку тато, потім мама. Коли прийшов час ділити спадок, Володимир умовив брата відмовитися від своєї частки у квартирі. Тим більше, що є квартира, яка залишилася від бабусі. Тому старшому брату батьківська трикімнатна, Андрію бабусина однокімнатна. Коли розподілили житло, Володимир намагався не зустрічатися з меншим братом. Соромно йому, що Андрій тюхтій, не те що він. Відкрив свій бізнес Володимир, адже мама напередодні смерті віддала йому хустку, в якому лежали всі збереження, які накопичили за своє життя батьки. Андрію старший брат про гроші не сказав. Бізнес ішов у гору, тому потреби в меншому братові не було.

Андрій перебрався в однокімнатну квартиру. По сусідству чоловіки мали машини, але не тямили в ремонті нічого. Андрію подобалося ремонтувати, тому слава про його умілі руки пішла далеко. Володимир одружився на багатій дівчині, статки здвоїлися. Він продав мамину квартиру, купив будинок у престижному районі. Дружина, діти, багатий дім, все як мріяв. Мабуть, десь щось упустив, тому що спіткали його одні невдачі. І пішло все неначе по вітру. Спочатку відібрали в нього бізнес, потім будинок за борги. Дружина з дітьми пішли від нього. Добре, що тато її живий, повернулася в рідний дім. Володимир стояв на вулиці в чому одітий. За душею не залишилося нічого.

Нарешті він згадав, що в нього є брат. Поїхав на квартиру, де раніше жила бабуся. Але Андрія там не знайшов. Сусіди дали адресу де його можна знайти. То був великий будинок і поруч майстерня по ремонту машин. Андрій стояв з закачаними рукавами й допомагав робітникам. Коли побачив брата, запросив у дім. Будинок невеликий, але зі смаком обставлений, красива дружина привітно запросила за стіл. Менший брат вислухав Володимира. Він запросив його до себе на роботу, і якщо хоче, то нехай живе у квартирі бабусі. Довго старший брат просив вибачення, але Андрій тільки махнув рукою, все добре.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли прийшов час ділити спадок, Володимир умовив брата відмовитися від своєї частки в квартирі. Тим більше, що є квартира, яка залишилася від бабусі. Тому старшому брату батьківська трикімнатна, Андрію бабусина однокімнатна.