Якою повинна бути жінка, щоб її любив чоловік і не зраджував

https://ukr.media/psihologiya/391873/

 

Є мужчини, які своїх дружин чи жінок буквально носять на руках. А є й такі, що зраджують, хамлять, обманюють. У такому випадку звинувачують, звичайно, мужчину і роблять висновок, що через такого мужчину завжди страждає жінка.

Проте мало хто задумається про те, що причина у двох, як у мужчині, так і жінці. Жінка часто виступає провокатором таких стосунків.

За висновками психотерапевтів:

-Дружина, що приймає роль жертви, підштовхує чоловіка до зради. Ображена дружина може покидати на деякий час чоловіка, йти до мами, ображатися, плакати, сваритися, а потім знову повертається до чоловіка. І він звикає до такої поведінки дружини. Йому навіть зручні такі стосунки, адже в них не треба працювати над собою. Він знає, що мине час і йому знову все пробачать.

У будь-яких стосунках – дружніх, сімейних, родинних – бути жертвою є погано. Жертва завжди починає жаліти себе, що тягне за собою сум і апатію. Нікому не цікаво жити з апатичною людиною. Так, кожен чоловік хоче бачити з собою оптимістичну особу.

Нині вже стала нормою зрада чоловіка в багатьох сім’ях. Дружина прощає своєму обранцю заради дітей, спокою чи людського ока. Хоча сім’ї як такої вже давно нема. Можливо, дітям би було простіше, коли б батьки розійшлися і не дратували один одного. Якщо зрада увійшла в норму, то закривати на таке очі не можна. Вона триватиме постійно. Такий шлюб, звичайно, не може бути щасливим.

 Жінку, що себе поважає, чоловік також буде поважати. І водночас жінки, що намагаються будь-яким чином зберегти шлюб, міняють гардероб, зачіски, прикраси, прискіпливіше ставлять до догляду за собою, все одно не заставлять мужчину зберігати вірність, а також повагу до своєї дружини. Така сім’я приречена на розкол. Рано чи пізно чоловік все-таки піде з сім’ї. Краще б дружина вкладала свій час у власний розвиток, знайшла для себе улюблене заняття, почала жити власним життям, тоді б чоловік відчув би вагу і силу такої жінки і боявся б її втратити.

Пластична операція, на жаль, не збільшує ваги жінки, не збагачує внутрішньо, не додає їй сили, лиш змінює певну ділянку обличчя. Це те, на що чоловік вже давно перестав звертати увагу. Для нього важливішим є комфорт і стан, який він отримує при спілкуванні з жінкою. Якщо ви цього не забезпечуєте для свого чоловіка, то завтра він знайде те місце, де він отримає все необхідне для себе.

Чоловік любить ту жінку, яка любить себе. Ось основна формула, яку треба запамятати кожній жінці.

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Якою повинна бути жінка, щоб її любив чоловік і не зраджував