Якщо чесно, то я був упевнений, що у моєї дружини є коханець. Тому я думав, що зараз їх удвох побачу, це і буде привід для рoзлyчeння. Я так і зробив

Ми з моєю дружиною дуже віддалилися за останні роки один від одного. У нас в сім’ї сварок немає, але щось нас віддаляє. Ми навіть зараз проживаємо в різних будинках, дружина живе у місті в нашій квартирі, а я на літо перебрався жити на нашу дачу.

Так простіше та спокійніше, все одно вже років три живемо просто як сусіди. Діти мої живуть з дружиною в місті, бо ходять на різні гуртки, а я тут відпочиваю на свіжому повітрі, кожного дня ходжу на риболовлю та насолоджуйся життям в селі. Удвох розуміємо, що наше спільне життя вже зводиться нанівець. І що розлучення — єдиний вихід з даної ситуації. Але з оточення ніхто цього не зрозуміє, ні друзі, ні батьки. Тому я вирішив приїхати в місто та простежити за своєю дружиною.

Якщо чесно, то я був упевнений, що у моєї дружини є коханець. Тому я думав, що зараз їх удвох побачу, це і буде привід для розлучення. Я так і зробив. З самого ранку я слідкував за нею з дому до роботи. Просидів цілий день під її офісом, чекавши на неї, поки вийде. Потім знову простежив як вона йшла в магазин, що купляла, з ким говорила, кого зустрічала.

Але на моє розчарування, нікого не було. Та я подумав, що вони з коханцем можуть зустрічатися не кожного дня, тому слідкував за нею ще цілий тиждень. Так нікого і не було. Потім я вирішив, що зайду до квартири, поки нікого не буде вдома та перевірю її особисті речі на наявність тих предметів, які засвідчують що у моєї дружини є інший чоловік. Одного з днів я відкрив квартиру своїм ключем і почав ритися у її речах. Я розумію, що це все неправильно, але іншого виходу в мене не було.

Довго я шукав чоловічі речі, які належать не мені. Але, для на жаль для мене, я нічого так і не знайшов. Інший би чоловік на моєму місці радувався такому повороту, але не я. На даний момент я продовжую жити на дачі й не знаю як вчинити далі.

Оцініть статтю
Дюшес
Якщо чесно, то я був упевнений, що у моєї дружини є коханець. Тому я думав, що зараз їх удвох побачу, це і буде привід для рoзлyчeння. Я так і зробив