Якщо подобається дівчина, будь ласка. Я тобі, своєму другові уступаю. В мене таких Карін іще десять буде.

Володимир вступив до інституту. Навчався він добре. Тому особливо не напружувався. Всі науки давалися йому легко. Адже в нього талант до наук. Тому і вступив до цього інституту, щоб розвиватися далі. В мріях хлопця тісно зайнятися наукою. Але тато відмовляє. Він сподівається, що син після навчання повернеться додому, адже в них свій бізнес і доволі непоганий. Тату потрібен помічник, і заодно вчитиме сина на своє місце в майбутньому.

Від одного тільки страждає Володимир, що на нього зовсім не звертають уваги дівчата. Адже з виду в ньому нічого особливого. Низенький, має лишню вагу, в окулярах. На таких дівчата не дивляться. А так хочеться мати довгоногу красуню. Таку як в Олега, його друга. З яким подружилися тут, в інституті. Одного разу Володимир признався Олегу, що подобається йому Каріна. Чоловік лише розсміявся йому в обличчя, куди тобі, говорить.

Та одного разу все змінилося. На вечірці, куди Олег привів друга, Каріна запросила Володимира танцювати. Потім весь вечір не відходила від нього. Володимир вибачився перед другом, мов він тут ні при чому, то все Каріна. Олег сміючись відповів:
Якщо подобається дівчина, будь ласка. Я тобі, своєму другові уступаю. В мене таких Карін іще десять буде.

Володимир запропонував дівчині зустрічатися і вона погодилася. Чоловік на сьомому небі від щастя. Адже він кохає, так сильно кохає дівчину, аж дух забиває, коли бачить її. Вони вчилися на останньому курсі. Незабаром випускний. Коли Володимир говорив із Каріною, що хоче залишитися в науці, вона як і його тато, наполягала, щоб він повернувся допомагати тату. Адже хто крім нього вестиме бізнес далі, коли тато відійде від справ.

Кохану чоловік послухав. Тому після закінчення інституту, вони повернулися до батьків Володимира. Мамі Каріна не сподобалася. Але, спостерігаючи, як син опікується тією дівицею, говорити не стала нічого. Після весілля молоді влаштувалися жити в маленькій двокімнатній квартирі. Молода дружина кривила губки, мов, не чекала, що такий багатий тато не може виділити сину достойну квартиру.

Подальші події зробили щасливим Володимира. Через деякий час, Каріна повідомила, що вагітна. Радості немає меж. Чоловік в буквальному сенсі носить дружину на руках. А вона копилить губки та говорить, що їй конче потрібна машина. Не буде ж вона їздити на автобусі до лікаря. Тато Володимира купив машину Каріні, записав на свою дружину. Поки що так. Потім видно буде. І ще домовилися, поки не народить, до неї приставлений водій.

Невдовзі купили нову квартиру. Після євроремонту переселилися туди жити. Якраз встигли до пологів. В призначений термін народився хлопчик. Володимир щасливий, дідусь і бабуся також. Як недолюблювала невістку свекруха, але за внука вдячна. Каріна жила, немов у раю. До Ярослава приставлена нянька. Дівчина не годує сина. Це вплине на її фігуру. Тому купують найдорожчі суміші.

А бізнес розростався. Вже через деякий час вони вийшли на інший рівень. Мережа ресторанів розросталася по інших містах. Потрібно часто їздити у відрядження. Володимир вдома бував не часто. Одного разу діла завершив на два дні раніше. Поспішав додому, до коханої дружини. Синочка вже тиждень не бачив, скучив. Приїхав з подарунками, великим букетом троянд. Зайшов тихо, щоб не будити Ярослава, якщо він спить.

Візочка в прихожій не було. Видно гуляють на вулиці. Володимир йшов на кухню, як зі спальні почув приглушений сміх. Він повільно відкрив двері. В ліжку лежали Каріна та Олег. Вони навіть не прикрилися. Олег зі сміхом розповів, що то вони з Каріною придумали одружити його з нею.

Наразі квартира куплена після одруження, тому Каріні належить половина. І машина її. А Каріна лише зневажливо дивилася на Володимира.
Під час розлучення Володимир настояв, щоб зробили тест на батьківство. Він не впевнений, чи його син Ярослав, а в самого душа розривалася, думаючи якщо ні. Адже любить хлопчика, з перших днів він поруч. Так, син його. На суді довели, що квартиру купив тато Володимира, машина взагалі їй не належить. Ярослава також має намір відсудити у матері. Але Каріна сама відмовилася від сина. Навіщо він їй.

Вона не кохала Володимира, не любить і сина, тому що він схожий на свого тата. Взагалі Каріна залишилася ні з чим. Олег втік від неї, як дізнався, що нічого не дісталося. А могла жити ні про що не думаючи.

Оцініть статтю
Дюшес
Якщо подобається дівчина, будь ласка. Я тобі, своєму другові уступаю. В мене таких Карін іще десять буде.