Якщо ти хоч слово скажеш своєму, то обоє вилетите звідси тієї ж миті. Алла мені довіряє, а тобі не повірить. Так що роби висновки. Або ти спиш зі мною, або підеш звідси разом із своїм навіженим чоловіком. Я дізнався, йти вам нікуди. Вирішуй, я чекаю.

Алла Миколаївна володіє декількома ресторанами. Її бізнес розширяється. Вона вся в роботі. Будинок має великий, такий як і подобає при її статусі. Працівники там також є. Але часто змінюються. Чому? Ніхто не розповідає. Звільнився хтось, на його місце беруть іншого. І так далі. Аллі Миколаївні скоро виповниться сорок років. Але вона не заміжня. Говорили. Що в неї був колись чоловік, та намагався обманним шляхом відібрати в неї бізнес. Але нічого не вийшло.

Вона хоч і кохала, але своє дітище не довіряла нікому. Навіть чоловіку, який намагався показати їй, що кохає до безтями. Як виявилося потім, гроші потрібні, а не Алла Миколаївна. Розвелася, від тих пір серйозних стосунків не заводить. Так привезе чоловіка на неділю чи дві, і відвозить назад. В будинку тиша і порядок. Робітники знають кожен свою роботу. Ніхто нікому не заважає. Працюють сумлінно, щоб залишитися на довше. Адже платить хазяйка добре, хоч і роботи багато.

В цей будинок і потрапили Олег і Настя. Коли вони їхали в велике місто в надії найняти квартиру, знайти роботу. Гроші з собою взяли, щоб на перший час вистачило. Та обікрали їх на вокзалі. Прийшлося шукати роботу з проживанням. Випадково натрапили на об’яву. Прийшли до цього будинку, Алла Миколаївна їх прийняла на випробувальний термін. Якщо їй сподобаються, то залишаться надалі, а якщо ні, то підуть далі щось шукати.

Хоч роботи багато, сильно стомлювалися, але Олег і Настя старалися. Куди вони підуть в зиму. Потрібно триматися за цю роботу. Чому пішли попередні робітники, ніхто не пояснює. Тому більше не питали. Працювали й все. Жили в гостьовому будиночку. Тепло, затишно, є телевізор, всі зручності. Як для них, то все влаштовує. Ось тільки втомлюються дуже, але нічого звикнуться. Головне, що є дах над головою.

Та одного разу Алла Миколаївна здивувала всіх своїх робітників. В один із вечорів вона приїхала додому разом із молодим чоловіком. На вигляд йому десь приблизно двадцять п’ять років. Бізнес Леді зібрала працівників і повідомила, що віднині Артур Геннадійович буде жити в цьому будинку на правах нареченого. Тому всі питання, які виникають вирішувати з ним. Після чого усамітнилися в спальні Алли Миколаївни.

Від тих пір спокою не було нікому. Підлогу жінки терли по три рази на день. Якщо хтось забарився, відразу крики, що звільнить і на те місце черга. Насті особливо тяжко стало. Артур Геннадійович не пройшов мимо неї ні разу, щоб не вщипнути, чи кинути якесь непристойне слівце. Дівчина врешті вирішила сказати Олегу, скільки можна терпіти. Та коханець Алли Миколаївни якимсь відчуттям здогадався про наміри дівчини.

Тому коли вона прибирала в кімнаті одна, Артур Геннадійович зайшов, прикрив за собою двері та засичав на неї:
– Якщо ти хоч слово скажеш своєму, то обоє вилетите звідси тієї ж миті. Алла мені довіряє, а тобі не повірить. Так що роби висновки. Або ти спиш зі мною, або підеш звідси разом зі своїм навіженим чоловіком. Я дізнався, йти вам нікуди. Вирішуй, я чекаю.

Повернувся, щоб піти та наткнувся на суворий погляд Алли Миколаївни. Артур почав щось белькотіти, говорив, що то вона, та дівка хотіла його примусити. Але він кохає тільки свою наречену, тобто її Аллу. Та це не допомогло. Тої ж миті його виставили за двері, навіть речей не віддали. Адже те все купувала Алла Миколаївна. Від тих пір більше нікого не приводила у свій дім Бізнес Леді. Говорили, що вони з партнером по бізнесу знайшли спільну мову, але то тільки чутки.

Наразі в будинку спокій і тиша. Олег і Настя продовжують працювати. Їм залишилося вже небагато накопичити, щоб купити своє житло, адже Алла Миколаївна платить добре за роботу.

Оцініть статтю
Дюшес
Якщо ти хоч слово скажеш своєму, то обоє вилетите звідси тієї ж миті. Алла мені довіряє, а тобі не повірить. Так що роби висновки. Або ти спиш зі мною, або підеш звідси разом із своїм навіженим чоловіком. Я дізнався, йти вам нікуди. Вирішуй, я чекаю.