«Якщо вони зpaджують нам, то я пропоную відплатити їм тією ж монетою. Так що, до мене чи до тебе?» – не найкраще повідомлення про те, що мій чоловік зраджує мені з подругою

Чотири дні тому до мене зателефонував хлопець моєї подруги та сказав, що нам потрібно зустрітися й щоб я нічого не говорила Оксані. «Це важливо. Приходь до тієї кав’ярні, де ви завжди відпочиваєте». Хоч запрошення й було дивним, проте я погодилася й поїхала. «Напевно хоче зробити якийсь сюрприз для Оксанки й потрібна моя допомога» – гадала я. Іншої причини з ним зустрітися не могло бути. Він зустрічається з подругою лише кілька місяців й за цей час ми бачилися лише пару разів.

Але справжня причина нашої зустрічі мене вразила. «Вчора я бачив як вони цілувалися біля нашого під’їзду, а потім піднялися до квартири. Я не наважився йти за ними», – розповів хлопець подруги, або вже колишній хлопець. Тим іншим, з ким вона цілувалася був мій чоловік. Я спочатку не могла повірити. Перепитала, можливо він помилився й прийняв його за когось іншого. Але ні. Він навіть показав мені фото яке встиг зробити. Та сама куртка, та сама шапка. «От же ж негідники. З однією я товаришувала з дитинства, а з іншим одружена. Як вони могли так вчинити? Як давно це відбувається?» – думала я поки екс-хлопець подруги продовжував говорити про своє «розслідування».

«Якщо вони зраджують нам, то я пропоную їм помститися», – приголомшив він мене після короткої паузи. «Так що, до мене чи до тебе?». Я не знала, що більше мене шокувало. Те, що чоловік зрадив з найкращою подругою, чи така пропозиція їм помститися. Ні перше, ні друге не налазило на голову. А він сидів навпроти мене та серйозно чекав відповіді. Як могла культурно я відмовилася від такого «шансу» й поїхала додому виясняти відносини з чоловіком, який поки що ще має такий статус у моєму житті.

Оцініть статтю
Дюшес
«Якщо вони зpaджують нам, то я пропоную відплатити їм тією ж монетою. Так що, до мене чи до тебе?» – не найкраще повідомлення про те, що мій чоловік зраджує мені з подругою