Максим і Сніжана одружилися з різницею у віці 20 років.

Якщо ви досі не зустріли своє кохання не хвилюйтеся! Можливо ваша доля ще не народилася

Колись цей вислів приводив мене в жах. Як можна зустрічатися з хлопцем, який годиться тобі в батьки? Та і наше суспільство ставиться вкрай негативно до таких незвичайних пар. Серед людей поширена думка і стереотип: як тільки хтось десь побачить закохану пару з великою різницею у віці, висновок один: вони разом тільки через гроші. І нікому в голову не приходить такої думки, а можливо вони дійсно разом через кохання.

Максим і Сніжана одружилися з різницею у віці 20 років. Сніжанині батьки були проти цього весілля, але донька їх не послухала. «Серцю не накажеш» – сказала вона і вперше у своєму житті пішла наперекір батькам.

Вперше вони зустрілися, коли Сніжані було 16. Вона навчалася на першому курсі, а Максим був її викладачем по історії. Такий статний, красивий, впевнений собі чоловік одразу полонив її серце. Сніжана і мріяти не могла, що він міг побачити в ній щось більше, як просто свою студентку.

Через чотири роки на випускному вечорі Максим Анатолійович запросив її на танець. Хвилювання, захопленість, прискорене серцебиття, сильний жар – це тільки частина з тих емоцій, які тоді переживала дівчина. Після танцю, вони цілий вечір проговорили, а потім уже не хотіли розлучатися.

Суспільство їх засуджувало, спільні знайомі перешіптувалися за спинами, а рідні були категорично проти. Але ніщо не могло змусити закоханих відмовитися один від одного. Максим і сніжана одружилися, всупереч всім відмовкам і пліткам.

Цьогоріч вони святкуватимуть свою третю річницю. Їх кохання з часом не згасає, а стає лише міцнішим. Вони вдячні долі, що свого часу звела їх разом.

Кожен із вас, дорогі читачі, може по-своєму реагувати на цю історію. Хтось засуджує, а хтось ставиться з розумінням.  Варто пам’ятати: «Справжнє кохання не знає віку».

Оцініть статтю
Дюшес
Максим і Сніжана одружилися з різницею у віці 20 років.