Якщо запрошувати гостей до такого столу, то краще взагалі нікого не кликати

Ми з чоловіком любимо сімейні посиденьки, тому часто запрошуємо до себе в гості рідних і друзів. Приємно посидіти в одній компанії, посмакувати смачненьким і поговорити про життя.

Старший син жив у місті у квартирі, менша донька захотіла осісти в селі. Вони з чоловіком купили приватний будинок. Біля дому був сад і величезне подвір’я. Першого травня зателефонувала донька і запропонувала відсвяткувати всім разом це свято на пікніку у них вдома. 

З собою сказали нічого не привозити та не готувати, на місці краще скинемося грішми. Ми з чоловіком були не проти. Розраховували на смачний шашлик, картоплю на багатті з сосисками й, відповідно, закуски.
Приїхавши до дітей, спершу не зрозуміли, що покупки уже були здійснені. Правда меню значно відрізнялося від того, що ми собі нафантазували. На столі були овочі, м’ясна нарізка і бутерброди. На вогнищі замість шашлику жарилися дешеві сосиски. Картоплю теж ніхто готувати не збирався.

Мені було ніяково дивитися на такий набір продуктів. Я, як справжня господиня, розуміла, що цієї їжі буде недостатньо для такої кількості дорослих. Тим паче наша родина любила поїсти. Коли всі збиралися у нас з татом, то ніхто ніколи не виходив з нашого дому голодним.

 На нас вирішили зекономити. Куди ж пішли гроші, якими ми скинулися? Виясняти стосунки ми не збиралися. Вирішили почекати кінця вечора та поїхати додому. Щоб не псувати нікому настрій сьогодні, розкажу доньці все, що про неї думаю завтра. Якщо запрошувати гостей до такого столу, то краще взагалі нікого не кликати.

Оцініть статтю
Дюшес
Якщо запрошувати гостей до такого столу, то краще взагалі нікого не кликати