Якщо зараз ви подумали, що я поганий чоловік, то ні, я її відмовляв від цього та благав, щоб вона себе трішечки жаліла, адже і так ночами не спить, та ще й справляється з хатніми справами. Але вона наполягала на своєму, і я не міг з нею не погодитися

Я маю прекрасну дружину та найкращого сина у світі. Наша сім’я дуже міцна, ми любимо один одного до безтями та поважаємо. Але нещодавно у нас сталася неприємна ситуація. Пізно ввечері до мене підійшла дружина обійняла мене і просто розплакалася. Вона плакала хвилин 10, не могла зупинитися, а коли заспокоїлася, то сказала, що вона дуже втомилася від такого життя й більше так не може.

Взагалі, з самого початку моя дружина намагалася для мене бути найкращою: встигала і вдома прибратися, і їсти приготувати, і на роботу сходити та навіть виглядала як з обкладинки журналу. Так продовжувалося три роки, поки у нас не народився наш синочок. Звісно, що з появою дитини стає набагато більше справ домашніх та клопоту. Дружина перших пів року також намагалася все встигати. Правда, вона тоді змінила свою роботу на іншу, щоб бути в змозі працювати з дому.

Якщо зараз ви подумали, що я поганий чоловік, то ні, я її відмовляв від цього та благав, щоб вона себе трішечки жаліла, адже і так ночами не спить, та ще й справляється з хатніми справами. Але вона наполягала на своєму, і я не міг з нею не погодитися. І ось нещодавно, коли я прийшов з роботи, то побачив свою дружину засмученою, заплаканою та дуже втомленою. Син в цей момент вже спав, тому нашій розмові ніхто не заважав. Я одразу зрозумів, що вона втомилася від такого життя, тому запитав чи правда це. А вона мені відповіла, що більше так не може жити й хоче відпочинок, адже вона цього як ніхто інший заслуговує. Я, звичайно, що погодився і в той вечір сам прибрався у квартирі та приготував вечерю. Ми з моєю дружиною повечеряли та пішли спати. А наступного ранку я подумав, що можу влаштувати їй сюрприз та подарувати відпочинок на морі, адже вона про це дуже давно мріяла.

І ось через тиждень ми вже в трьох лежали на жовтому піску та купалися у чистому голубому морі. В кінці я хочу сказати, що жінкам не потрібно намагатися все тягнути на своїх плечах та вдаватись кращою для свого чоловіка. Бо, якщо поряд з вами люблячий чоловік, то йому нічого не потрібно доводити. Для нього ви й так найкраща у світі людина.

Оцініть статтю
Дюшес
Якщо зараз ви подумали, що я поганий чоловік, то ні, я її відмовляв від цього та благав, щоб вона себе трішечки жаліла, адже і так ночами не спить, та ще й справляється з хатніми справами. Але вона наполягала на своєму, і я не міг з нею не погодитися