Ярослав піднявся, сказав, що вийде на хвилинку, а потім підемо, він відведе мене додому. Я залишилась сидіти. Пройшло майже півгодини, а хлопця не було. Що мені робити, не знала

З Ярославом познайомились через інтернет. На протязі довгого часу переписувалися. Хлопець не запрошував на побачення, мене це дивувало, але писати йому про зустріч я не наважувалася. Після місяця листування, Ярослав запросив на побачення, коли я менше всього очікувала. Але цікавість брала верх, тому погодилася зустрітися з ним. Ми впізнали одне одного по одягу, як домовлялися.

При першому погляді на хлопця, виникало питання, чому не знайомиться так. Адже Ярослав дуже красивий. Він одразу привертає до себе увагу всього жіночого населення. Високий, статний, синьоокий. До речі, очі привертають увагу в першу чергу. Від спілкування з ним залишається приємне враження.

Ми пішли прогулятися по парку, розмовляли. Я спитала в нього, чому не знайомиться просто так, адже привертає увагу майже кожної жінки. Ярослав подумав, а потім сказав, що соромиться підходити до дівчини без приводу. Настав вечір, а ми все гуляли, гуляли. Відчуття, ніби знайомі все життя. Хлопець про себе розповідав мало, сказав, що виріс в багатодітній сім’ї, і допомагає мамі коштами. Я навіть не помітила, що ми весь час говоримо про мене. Встигла розповісти, що працюю на гарній посаді, і в фінансовому стані в мене все гаразд. Коли проходили повз ресторан, Ярослав запропонував зайти посидіти. Звичайно я погодилася.

Ми вибрали столик біля вікна. До нас підійшов офіціант, і запропонував вибрати страви. Мені здалося, що Ярослав знайомий з офіціантом, привітались вони неначе знають один одного давно. Почитавши, ми нарешті визначились, хто, що собі замовить. До речі, хлопець замовляв страви ексклюзивні. Мене це трохи здивувало, але він поводився так невимушено. Напевно достаток гарний у нього. Сиділи ми довго, спілкувалися. Приємно, що такий видний хлопець звернув на мене увагу. Адже себе красунею я не вважаю. Ярослав піднявся, сказав, що вийде на хвилинку, а потім підемо, він відведе мене додому. Я залишилась сидіти. Пройшло майже півгодини, а хлопця не було. Що мені робити, не знала. Скоро ресторан буде закриватись, а Ярослав не з’являється. Я покликала офіціанта, попросила, щоб він пошукав хлопця, адже потрібно заплатити рахунок. Чоловік мовчав, слухаючи мене, а потім опустивши очі сказав, що розрахуватись прийдеться мені.  – Ваш супутник пішов, поїхав на таксі.

Я була приголомшена такими подіями. Добре, що картка завжди зі мною в сумочці. За всі замовлення сума виявилась значна. Для мене це був шок. Видно офіціанту мене було жаль, тому розповів, що той із ким я сьогодні була на побаченні, зовсім не Ярослав. Він кожен день вечеряє з іншою дівчиною, і коли треба розраховуватись, зникає. Добре, що в мене були кошти, а іншим бувало непереливки. Дзвонили рідним, друзям, щоб позичити кошти й розплатитись за вечерю. Адже кожен вечір той пройдисвіт замовляв дорогі страви.

Гарно я побувала на побаченні. До речі, коли прийшла додому, і хотіла написати йому, сторінка була видалена.

Оцініть статтю
Дюшес
Ярослав піднявся, сказав, що вийде на хвилинку, а потім підемо, він відведе мене додому. Я залишилась сидіти. Пройшло майже півгодини, а хлопця не було. Що мені робити, не знала