Єдина дочка пok инyла онука Анни Петрівни відразу після народження, бабусі довелося починати життя спочатку, щоб врятувати маленького хлопчика

Як тільки рідна дочка вийшла з пологового будинку, більше її мати не бачила. Анна Петрівна досі не знає де вона і чи жива.

Анна Петрівна вже давно вийшла на пенсію, але майже все життя провела працюючи в дитячому будинку. А влаштувалася вона туди одразу ж як її дочка залишила сина.

Сама вона народила досить рано, у 18 років. У законному шлюбі і від коханого чоловіка. Але коли дівчинці було всього 5 років, він загинув, і Анна Петрівна залишилася одна з дитиною на руках. Дочка була скромною і доброю дівчинкою, але в школі потрапила в погану компанію.

Коли їй було всього 13 років вона стала пропадати з дому. Іноді вона могла зникнути на тиждень. А коли їй було 15 повідомила, що вагітна. Про аборт не було й мови, і вона народила здорового хлопчика. Але буквально в цей же день відмовилася від сина. Анні Петрівні не дозволили його забрати тому, що у неї була група інвалідності.

Відразу ж як пропала дочка, Анна Петрівна більше її не бачила і до сих пір не знає де вона і чи жива. Після цих подій жінка вирішила присвятити себе дітям і влаштувалася працювати в будинок маляти. З працевлаштуванням проблем не виникло, так як у неї була медична освіта. Пізніше їй вдалося здобути освіту психолога. Крім того, що вона весь свій час проводила з дітьми, вона постійно бачила свого онука.

Анна Петрівна розмовляла і з охочими усиновити дітей. Вона дізнавалася всі тонкощі, дізнавалася їх характер і брала активну участь у виборі малюків. І їй чудово це вдавалося! За час її роботи не було жодного випадку коли діти поверталися б назад. З ростом задоволених батьків, росла і довіра до неї. І через кілька місяців їй дозволили забрати онука, а ще через якийсь час їй вдалося оформити опіку.

На сьогоднішній день, Анна Петрівна є завідуючою того самого будинку маляти. Вона робить все можливе, щоб малюки відчували себе комфортно і не були самотніми.

Їй вдалося збільшити штат і найняти більшу кількість нянечок. Зараз один дорослий на трьох малюків. Крім цього вона організувала на території психологічний центр, який надає допомогу майбутнім мамам, що дозволило зменшити кількість батьків, які відмовляються після всиновлення від дітей.

В результаті у Анни Петрівни виріс чудовий онук. Зараз він успішний архітектор і займає високу посаду. Не так давно він зареєстрував шлюб і навіть удочерив маленьку дівчинку в дитячому будинку бабусі. А зробив він це тому, що бабуся всіляко її нахвалювала і дуже багато про неї говорила. Крім цього, дружина внука дуже часто бувала в будинку малятка і постійно гралася з дітьми. Вона буквально відразу ж закохалася в маленьку блакитнооку Христинку. Зараз молода подружня пара будує власний будинок і планує обзавестися своїми дітьми, щоб подарувати турботу і любов!

Оцініть статтю
Дюшес
Єдина дочка пok инyла онука Анни Петрівни відразу після народження, бабусі довелося починати життя спочатку, щоб врятувати маленького хлопчика