З кожним днем Марина все більше впевнювалась у тому, що її чоловік їй невірний. Тому вона вирішила за ним слідкувати та перевірити в які відрядження він їздить та з якими друзями він увечері проводить час

В одному невеличкому містечку жила звичайна родина: чоловік Сергій та жінка Марина. Діточок у них не було, хоча обом було вже по 30 років. Вони були сучасною родиною, не поспішали з дітками, хотіли пожити для себе.

Марина була спокійною, закритою, сором’язливою жінкою. А Сергій навпаки відкритим, дружній та товариським. Напевно таким чином і зійшлися, бо, як говорять у народі, протилежності притягуються. І все у них було добре, але до одного моменту. Стала Марина підозрювати свого чоловіка у невірності. Хоча вдома все було добре, спочатку відносини були гарні, без сварок, але Сергій вже почав насторожувати своєю поведінкою.

Почав затримуватися на роботі, постійно вигадував якісь відмовки, все частіше зустрічався зі своїми друзями. А згодом взагалі стало зрозуміло, що Марина його зовсім не влаштовує. Він став вдома підвищувати на неї голос. Все жінка стала робити для нього не так: готувати погано, прибирати також погано, на його думку у квартирі було дуже брудно, приблизно як на смітнику.

Сварки в родині стали відбуватися все частіше. І з кожним днем Марина все більше впевнювалась у тому, що її чоловік їй невірний. Тому вона вирішила за ним слідкувати та перевірити в які відрядження він їздить та з якими друзями він увечері проводить час. Але все не так просто було, як вважала Марина. Її чоловік так все приховано робив, що ні за що було й причепитися. Тому Марина вирішила найняти детектива, який з самого будинку слідкував за Сергієм і перевіряв куди він після роботи, або під час неї їздить.

І ось завдяки співпраці з детективами все ж вияснила, хто являється коханкою її чоловіка. Це була офіціантка з того кафе, де її чоловік постійно обідав під час роботи. Але жінка вирішила не бути банальною та не влаштовувати істерики чоловіку. Вона вигадала оригінальний план як привітати чоловіка його новим життям. Марина вирішила написати у газеті привітання з річницею весілля, але написати не своє ім’я, А ім’я його коханки Ольги.

Ось наступила середа і поштарка принесла щотижневу газету. Олег став її читати, а коли дійшов до четвертої сторінки, де було написане привітання й перечитав його, то аж почав червоніти від сорому. А коли прийшла додому дружина, то він влаштував їй скандал і зібрав речі й поїхав у невідомому напрямку. Так само зникла і його коханка Ольга.

З того моменту їх у місті ніхто не бачив, але Сергій у пам’яті друзів, знайомих та сусідів залишився покидьком.

Оцініть статтю
Дюшес
З кожним днем Марина все більше впевнювалась у тому, що її чоловік їй невірний. Тому вона вирішила за ним слідкувати та перевірити в які відрядження він їздить та з якими друзями він увечері проводить час