З того часу, як дідусь поселився з ними, обов’язки Михайла стежити за ним, доглядати. Але одного разу Михайло повідомив, що з наступного тижня він переїжджає. За дідусем доглядати прийдеться мамі й тату. Мамі зовсім не подобалася така ситуація

Михайло в сім’ї молодший. Так сталося, що старші два брати після закінчення школи поїхали вчитися в інше місто. Там залишилися працювати, одружилися. Додому приїжджають у відпустку, і то не надовго. Наразі сім’я складається з мами, тата, Михайла і дідуся, якого рік назад забрали до себе батьки. Дідусеві вісімдесят п’ять років. В нього почалися проблеми зі здоров’ям. Найгірше те, що він забуває. Може піти з дому, а як повернутися назад, не знає. Чи бувають хвилини, коли не впізнає нікого. З того часу, як дідусь поселився з ними, обов’язки Михайла стежити за ним, доглядати.

Рік Михайло справлявся з ділами, встигав ходити на роботу. Добре, що ненормований день працює, то міг затриматися зранку дома, або навпаки, раніше прийти з роботи. Вся сім’я звикла до цього. Одного разу Михайло повідомив, що зустрічаються з дівчиною, і вирішили жити разом. Тому з наступного тижня він переїжджає. За дідусем доглядати прийдеться мамі й тату. Мамі не сподобалося, що Михайло йде з дому. Вона весь тиждень плакала і просила його передумати. Як вона справлятиметься з дідусем. Син говорив, що вони вдвох із татом. Все в них буде добре, але йому потрібно налагоджувати своє життя.

Як і обіцяв, через тиждень вони винайняли квартиру вдвох з Оксаною. Планували пожити разом, а через деякий час святкувати весілля. З перших днів, як Михайло пішов із дому, дзвінки не припинялися. Телефонує мама, не може знайти дідуся, вийшов із квартири й не повернувся. Хлопець викликав таксі й поїхав шукати дідуся. Знайшов його відразу у скверику на лавці сидів. Привів додому, пояснив мамі знову, що потрібно наглядати за дідусем, і не залишати без уваги. Наступного дня телефонував тато. Він хотів замкнути дідуся в кімнаті, але замок зламався, робочі інструменти залишилися в тій кімнаті, на роботу потрібно бігти. Залишити все так не може. Знову Михайло на таксі летить до батьків, ремонтувати замок.

Надалі телефонувати почали вночі. Завжди була причина, щоб син їхав допомогти їм. Оксана довго мовчала, потім все ж таки заявила, що як і далі так буде, то вона жити з ним відмовиться. Я, говорить бачу тебе не часто, таке враження, що без тебе не справляються. У нас з тобою буде особисте життя? Михайло згоден з коханою, але як припинити істерики батьків? Скільки розмовляв з ними, не розуміють. Підкажіть, будь ласка, як поступити Михайлу в такій ситуації?

Оцініть статтю
Дюшес
З того часу, як дідусь поселився з ними, обов’язки Михайла стежити за ним, доглядати. Але одного разу Михайло повідомив, що з наступного тижня він переїжджає. За дідусем доглядати прийдеться мамі й тату. Мамі зовсім не подобалася така ситуація