За дівчиною гoн _иться якийсь чоловік. Всі разом зашуміли, зakpичали. Переживали, щоб Настя встигла вскочити на територію школи, куди стороннім вхід заборонено.

Першого вересня діти п’ятого класу дізналися, що разом із ними буде навчатися новенька. Її звуть Настя. Дівчинка як дівчинка. Тільки дуже сором’язлива. Спочатку знайомилися з нею. Але коли побачили, що Настя до всіх відноситься однаково байдуже, перестали з нею спілкуватися. Інколи навіть насміхалися. Адже згодом помітили, що дівчинка носить одну і ту сукню весь час. Коли в їхньому класі всіх дітей батьки заможні. Чому Настя прийшла вчитися якраз в цей клас, незрозуміло.

Згодом насміхатися почали не тільки дівчатка, а й хлопчики. В неї такий вигляд, що кожному хочеться сказати щось з насмішкою. Адже Настя ніяк не реагувала на їхні витівки. І це все більше роз’ятрювало дітей. Вчителька до всього того відносилася спокійно. Неначе не помічала ставлення дітей до Насті. Та одного разу їхня поведінка змінилася, коли побачили, як за дівчиною гониться якийсь чоловік. Всі разом зашуміли, закричали. Переживали, щоб Настя встигла вскочити на територію школи, куди стороннім вхід заборонено.

Згодом дівчинка розповіла, що на зупинці до неї почав приставати якийсь п’яний чоловік. Вона намагалася втекти від нього. Коли вона пришвидшила ходу, той чоловік також. Дівчинка побігла, і він біг за нею. Добре, що школа поруч, Настя встигла забігти в школу. В класі вчителька Інна Анатоліївна попросила хлопчиків, а також і дівчат, щоб вони провели разом Настю додому. Адже вони повинні підтримувати один одного. Від тих пір діти подружилися з Настею. Виявилося, яка вона цікава. Скільки всього знає, і коли встигає все вчити?
А вчителька Інна Анатоліївна нарешті заспокоїлася, діти прийняли у свій колектив новеньку.

Оцініть статтю
Дюшес
За дівчиною гoн _иться якийсь чоловік. Всі разом зашуміли, зakpичали. Переживали, щоб Настя встигла вскочити на територію школи, куди стороннім вхід заборонено.