За рік після розлучення, я не впізнав свою дружину!

Дружина перестала за собою слідкувати. Волосся завжди незграбно зібране в неохайний пучок, не вищипані брови втратили будь-яку форму, взагалі забула про манікюр. Перестала носити яскраві плаття, які колись так любила, на зміну їм прийшли широкі дивні штани з довгими футболками, в яких вона ходила по дому, а потім в них же лягала спати. Зранку, після ванних процедур, вона не підходила до дзеркала, а відразу переміщалась на кухню щось готувати. Весь цей образ доповнювали обвислий живіт, страшенний целюліт і вага, помножена на два від часу нашого знайомства.

Колись я закохався в ефектну симпатичну дівчину, на яку заглядалось чимало чоловіків. Я гордився, що поряд з мною по вулиці йшла саме вона. А згодом з’ясувалося, що живу в одному домі з городнім опудалом, І прийнявши рішення, що такої «красуні» біля себе я не хочу, я пішов від неї.

Випадково зустрівшись через рік, я просто не впізнав свою колишню дружину! Рудоволоса красуня з чарівним поглядом і посмішкою, що заворожує, привертала до себе погляди випадкових перехожих. Одягнена вона була в чудову сукню, яка досить вдало підкреслювала її струнку талію. Акуратно розсипані по плачах локони підкреслювали мелодійну ходу. Вона була прекрасна.
Кудись поділись зайва вага й складки на животі. Гарно доглянутий манікюр, яскравий колір помади, що підкреслював жіночність образу. Я не вірив своїм очам! Мені на зустріч ішла мама моїх трьох дітей! Її можна було порівняти з королевою.

Я залишився сам і лише згодом зрозумів, чому вона так себе занедбала. Зрозумів, що жіноча фігура не так швидко приходить в норму після пологів, тим більше, що різниця між двома молодшими дітьми зовсім невелика. І що, доглядаючи за ними, в неї зовсім не залишалося часу на себе. І що носити свої сукні вона просто не мала куди, оскільки увесь час проводила з малечею.
В ті короткі моменти, коли діти спали, вона присвячувала час не собі, а мені – своєму чоловікові. Дім наш завжди був чистим, а на столі завжди чекав смачний обід або вечеря. А широкий і безформний одяг носила вона для зручності. Вона піклувалася про сім’ю та отримувала від цього задоволення. І, не зважаючи на те, що майже постійно відчувала втому, дружина завжди була усміхнена і весела.

Я лише зараз зрозумів, що хороша дружина не лише та, що з чудовою зовнішністю. Хороша дружина – це і дбайлива мама, і уважна кохана, і кмітлива господиня. І лише такий дурень, як я, зміг залишити таку дружину з трьома маленькими дітьми через її фігуру.
Діти трішки підросли й у їх мами з’явилося більше часу на себе, тепер вона могла сходити в салон, на фітнес, могла більше уваги приділити для своєї зовнішності. Дивлячись на свою колишню дружину, я не міг привести до ладу свої думки: «чому я не зрозумів цього вчасно, чому дозволив собі так вчинити стосовно неї та дітей, чому не зміг проаналізувати ситуацію раніше?». Я все це втратив і залишився сам…

Я не оцінив той подарунок долі, що мені дістався. Надіюся, що така жінка, як вона, зустріне ще на своєму шляху достойного чоловіка, який здатен правильно оцінити справжню жіночу красу. А свій життєвий урок я ніколи вже не забуду.
Не повторюйте моїх помилок! І перш ніж робити якісь висновки стосовно своєї другої половинки, постарайтеся заглянути в корінь проблеми чи ситуації. Бо втрачене не завжди можливо повернути.

Оцініть статтю
Дюшес
За рік після розлучення, я не впізнав свою дружину!