За столом Катя поблідла. Вона погукала мене до окремої кімнати й зі сльозами на очах розповіла мені один факт, який вона приховувала всі ці п’ять років.

Ми зараз так посварилися з моєю дружиноющо я хвилююсящо більше ніколи не будемо разом.

Одружилися ми з Катериною п’ять років томумаємо двох прекрасних синівСім’я у нас була міцнами з дружиною дуже кохали один одногоАле був один мінус нашого сумісного життяВесь цей час ми жили з моїми батькамитому що не було коштівщоб переїхати жити окремоДля мене життя з батьками та дружиною було чудовимМені подобалося всеАле для дружини було інколи тяжко знайти спільну мову з моєю мамоюТому інколи в них виникали сварки та непорозумінняІ я розумівщо щось потрібно змінювати в нашому житті.

Тож заразна свято Нового рокуколи зібралася вся велика родина я вирішив розповісти своїм та Катіним батькамщо ми з нею купили ділянку і будемо будувати будинокУ нас є деякі накопиченняякі ми змогли зберегти за п’ять років сумісного життяА також хотіли попросити у батьківщоб вони нам трішки допомогли та додали деяку сумущоб нам вистачило на всеАдже будувати будинок з нуля це дуже дорогоПотрібно досить багато купити будівельних матеріалів та заплатити будівельникамА на це все у нас заощаджених грошей не вистачить.

Але моя мама сказалащо вона нам дасть грошіякщо батьки Каті дадуть точно таку ж суму грошей що і вонаБо їй насправді дуже не подобався той фактщо мої батьки завжди допомагали нам з дружиною та запропонували жити у нихА батьки дружини майже не брали участі у нашому житті.

І тут за столом Катя поблідлаВона погукала мене до окремої кімнати й зі сльозами на очах розповіла мені один фактякий вона приховувала всі ці п’ять роківВиявляєтьсящо моя дружина мене обманювала й у неї була окрема квартирав якій увесь цей час жили квартирантиА коштиякі вона отримувалазабирала собіРаніше її мамі у спадок залишилися двокімнатна квартира від її бабусіяку вона розміняла на дві однокімнатніВ одній вони разом жили з Катериноюа іншу здавали під оренду.

Завдяки цим грошам Катя змогла закінчити університета потім почала відкладати на всякий випадокА коли вона познайомилася зі мноюто її мама приказала своїй донціщоб вона нічого не розповідала про квартируа потімколи буде нагода вже розказатиА весь цей час відкладати на той випадокколине дай Божея її покинуЯ так зрозумівщо ця нагода була саме в той деньЯ дуже образився на Катющо вона стільки приховувала це від менеЯ розуміюякби вона б не хотіла розповідати це моїм батькамале я її чоловік — найрідніша людинаяка в неї єЧому стільки років треба було мені брехати.

В той день ми дуже сильно посварилися з Катьою і вирішилищо на деякий час нам потрібно роз’їхатися. Через тиждень вона мені телефонувалапросила пробаченняговорилащо ми можемо переїхати жити в ту квартиру чи її продатиа за ті кошти побудувати будинок моєї мріїАле мені нічого не потрібноні від Катеринині від її сім’ї.

Я не знаю як вчинити даліАле наразі я не хочу не чути й бачити маму Катерини та саму їїМожливо я через деякий час відійду від цієї ситуаціїале навряд чи колинебудь зможу Катю пробачити.

Оцініть статтю
Дюшес
За столом Катя поблідла. Вона погукала мене до окремої кімнати й зі сльозами на очах розповіла мені один факт, який вона приховувала всі ці п’ять років.