За законом, треба виc _eляти дочку зі своєї квартири. І таким чином я можу звільнити помешкання чоловіка.

Прожила з чоловіком разом 22 роки і розвелася. Вже зовсім не молода. Виховала двох дітей – сина і дочку.

Після розлучення чоловік висиляє мене з квартири, оскільки це його помешкання. Куди мені йти? З цим питанням звернулася до адвоката.

-Я прожила разом з чоловіком в трикімнатній квартирі більш як двадцять років. Невже мені нічого не належить? Так, у свій час він успадкував це помешкання від своїх батьків. Але їх вже нема в живих. Куди йти мені? – не могла заспокоїтися жінка.

І ось розлучення. Чоловік одразу заявив, щоб я йшла з його квартири. У мене є невеличка однокімнатна квартира, яку успадкувала від своєї матері. Але в ній живе дочка з двома дітьми. Куди ще й мені тут поміститися?

За законом, треба виселяти дочку зі своєї квартири. І таким чином я можу звільнити помешкання чоловіка.

Але такий варіант мене не влаштовує. Адже 22 роки я жила в квартирі чоловіка, в якій робили капітальний ремонт, купували нові меблі і таке інше. Чому я зараз маю це залишати?

Також у законі прописано, що успадковане житло не підлягає на розділення між подружжям. Все-таки квартиру доведеться покинути.

Я тривалий час дотримувалася думки, якщо десяток років проживаєш в квартирі, то маєш на нього також право. А з’ясувалося, що термін проживання ніякого значення не має.

Як тут бути – важко однозначно сказати. Жінку можна зрозуміти – адже насправді пів життя прожила у чоловіка.  Але права чоловіка також є захищені законом.

Навіщо він має терпіти колишню жінку?

Ваша думка з цього приводу?

Оцініть статтю
Дюшес
За законом, треба виc _eляти дочку зі своєї квартири. І таким чином я можу звільнити помешкання чоловіка.