Заглянувши в холодильник, побачила, що він пустий. На запитання, що відбувається? Тато спочатку відмовлявся, а потім зізнався, що заплатив за Женю (моя менша сестра) борг в магазині.

Мій тато живе один від тих пір, коли пом ерла наша мама. Ми, дві його доньки живемо окремо. В кожної з нас є квартира. Тому провідувати батька ходимо по черзі. В останній раз, коли я ходила, тато не запросив мене обідати. Мені здалося дивним, раніше такого не було. Заглянувши в холодильник, побачила, що він пустий. На запитання, що відбувається? Тато спочатку відмовлявся, а потім зізнався, що заплатив за Женю (моя менша сестра) борг в магазині. В них була ревізія, виявили нестачу. Щоб не вигнали з роботи, потрібно було заплатити. Наразі залишився без грошей, адже пенсія повністю пішла на погашення боргу.

Я пішла до магазину, накупила продуктів, щоб вистачило на неділю. Татові сказала, щоб більше не робив так, адже жити за щось потрібно. Увечері зателефонувала Жені, і попросила її, щоб завезла до тата ще продуктів через неділю, вона погодилась. На наступний вихідний я все ж таки поїхала до тата. Виявилося, що Женя не приходила, і продукти не купувала. Мені знову прийшлось все купувати. Так я купувала продукти весь місяць. Сестра слухавку від мене не брала. В день татової пенсії, я відпросилась з роботи й поїхала до нього. Я навіть не здивувалася, що Женя була вже там, і чекала, коли принесуть гроші.

Я сказала, щоб грошей сестрі тато не давав, вона сама зможе себе забезпечити. Якщо не послухає, то допомагати більше не буду. Тато не послухав мене, віддав всі, які принесли. Я весь місяць не ходила до нього. Одного разу він зателефонував, і сказав, що Женя принесла продукти. Я не вірю, що надалі буде носити, поживемо, побачимо.

Оцініть статтю
Дюшес
Заглянувши в холодильник, побачила, що він пустий. На запитання, що відбувається? Тато спочатку відмовлявся, а потім зізнався, що заплатив за Женю (моя менша сестра) борг в магазині.