Замість того, щоб дивитися на свою наречену, не зводив очей з дружини її брата

Коли я вперше прийшов знайомитися з сім’єю моєї нареченої, нас зустрічали батьки й брат Юлі. Жанна, дружина брата, в той час була на відпочинку з дітьми на морі. Можливо якби Жанна була дома, то не сталося б того, що сталося.

Вперше її я побачив на власному весіллі. Замість того, щоб дивитися на свою наречену, не зводив очей з дружини її брата. Юля кілька разів нагадувала, що непристойно витріщатися, не то ревнуватиме. Загалом весілля пройшло добре, було весело. Жанна не виходила в мене з голови. Щоб сказати що вона особлива, то ні, звичайна. Але я закохався, і нічого зробити з собою не міг. З Юлею відносини не змінилися, але прохолоду до себе вона помітила.

Минуло два роки, з Юлею живемо, діток немає. Дружина говорить, що треба йти до лікарів, вияснити що за причина. Коли пройшли огляд, виявилося, що Юля не може мати дітей. Така новина принесла в нашу сім’ю ще більшу прохолоду. Жанну я уникав. Боявся що не здержуся, знову не зводитиму з неї погляду. Одного разу зустрілися з нею в парку. Вона гуляла з дітьми (в неї два сини), а я йшов із роботи. Зупинився привітатися, поговорили, потім мене понесло. Розповів усе, як побачив уперше і більше не можу думати ні про кого. Кохаю її до нестями. Чим далі, тим тяжче приховувати свій стан від Юлі.

Жанна у відповідь сказала, що також любить мене, але в неї діти, тому старається не думати про мене. Адже нічого змінити не можна. Я був іншої думки. Умовив її зустрітися в іншому місці наодинці. Жанна погодилася. Так почався наш роман. Зустрічалися таємно, пройшов час, і цих зустрічей нам уже не вистачало. Хотілось бути поруч завжди. Новина, яку принесла мені Жанна засмутила і водночас зрадів. Дівчина чекає від мене дитину. Жанна в розпачі, що робити. Чоловік дізнається що то не його дитина, тому що вже два місяці як він у відрядженні.

Андрій, чоловік Жанни приїхав додому через три місяці. Звичайно він не повірив що то його дитина і влаштував допит. Жанна в усьому зізналася.
Коли про все те розповіли Юлі, вона зібрала мої речі й виставила за двері. У квартиру не впустила. У Жанни все було набагато гірше. Андрій і не думав простити їй проступок. Він зажадав, щоб дружина написала відмову від дітей і йшла на всі чотири сторони. Якщо добровільно не напише, то найме найкращого адвоката, який зробить так, що її позбавлять прав на дітей через суд. Жанні йти нікуди, тому що батьки живуть далеко в маленькому селі де жителів майже не залишилось. Грошей також немає, щоб найняти собі адвоката.
Одного разу вночі дівчина забрала дітей і втекла від чоловіка. Ні телефона, ні грошей не взяла.

Про це я дізнався випадково від одного спільного знайомого. Не роздумуючи почав шукати Жанну, але її не було.
Знайшов їх випадково, коли поїхали до мами товариша в село, недалеко від міста. В будинку потрібно кришу ремонтувати, товариш просив мене щоб допоміг. Я не вмію цього робити, але не відмовився. В будинку була Жанна з дітьми й великим животом. Виявляється буде двійня. Разом із Жанною я залишився в тому селі, звільнився з роботи, дякував товаришеві, що допоміг Жанні в скруті. Зайнявся фермерством, у мене вийшло. Дівчина народила мені двох красунь донечок. Хлопчики допомагають по господарству.

Оцініть статтю
Дюшес
Замість того, щоб дивитися на свою наречену, не зводив очей з дружини її брата