Заплативши третину суми від назначеної спочатку, Олексій і Настя задоволені поїхали додому. – Шкода їх,-говорила дружина. – Нехай не намагаються oбд _ypити. Поки не навчяться працювати чесно, вчитимемо далі.

Олексій любив машини. Він навіть не дивлячись, по роботі мотора, міг визначити несправність. Але займатися сам ремонтом машин не хотів. Він працював в офісі, заробляв гарні гроші. Тому якщо машина ламалася, він відправляв її на ремонт в майстерню. Його не могли надурити, щоб взяти з клієнта більше грошей. Він відразу вказував що і як вони лагодили, і скільки що коштує. Олексій всякий раз їхав у іншу майстерню. Йому цікаво, як робітники намагаються дурити людей.

Але коли в них це не виходить, тому що клієнт виявляється знає все про несправності, вони вибачаються. На цій ноті Олексій вимагає знижку за моральний збиток. Взагалі потім платить менше, ніж потрібно. Про нього вже знали в усіх майстернях. Робітники переказують один одному, тому що майже всі, до кого він звертався намагалися обдурити. В підсумку платили за обман. Останнього разу йому ремонтували й взяли кошти чесно без перебільшення. Олексій зрозумів, що його знають всі.

Цього разу, коли в машині застукав мотор, чоловік просив дружину поїхати до майстерні. Коли біля машини побачили жінку, відразу почали говорити, скільки ремонту належить зробити, назвали таку суму, що Настя аж ойкнула. Ну де в неї такі гроші. Вона телефонує чоловіку, чи погодиться він ремонтувати. Чоловіки задовільно посміхалися. Нарешті вони будуть з гарним наваром, а то останнім часом їм не щастить.

Настя телефонувала Олексію, розповіла що і як ремонтуватимуть. Чоловіки згідно кивали головами. Олексій сказав дружині, щоб погоджувалася. Настя запитала, коли приходити за машиною, і пішла додому. Ремонтувати почали відразу. Такий навар потрібно швидше прибрати до рук. Щоб дамочка не передумала. Працювали до ночі. Вже о одинадцятій годині вечора телефонували Насті й сказали, що на завтра машину можна забрати.

Яке ж було їх здивування, коли по машину з жінкою прийшов Олексій. Чоловіки аж застогнали від досади. Треба ж так знову уляпатись. Що скаже начальник? Він попереджав, що наступного разу будуть докладати не дістаючи суму зі свого кишені. Олексій, як завжди розповів їм що по чім, і яка знижка його чекає цього разу. Адже вже втретє намагаються його обдурювати. Тому знижка повинна бути вагоміша.

Заплативши третину суми від назначеної спочатку, Олексій і Настя задоволені поїхали додому.
– Шкода їх, – говорила дружина.
– Нехай не намагаються обдурити. Поки не навчаться працювати чесно, вчитимемо далі.
Про свої пригоди розповіла Настя подрузі. В тієї на той час машина зламалася. В майстерні їй сказали таку суму, що вона наразі намагається позичити в когось. Дівчина зателефонувала своєму чоловіку про пригоди подруги. Олексій відповів, нехай не переживає. Забрати з ремонту поїдуть разом. Він не залишить подругу Насті в біді. І гроші позичати не потрібно. Розберуться на місці. Нехай візьме стільки грошей, скільки є в неї вдома.

Коли в майстерні побачили знову Олексія, в них був такий погляд, неначе наразі зібралися його бити. Але чоловіку начхати на них. Він як завжди, відразу перейшов до справи. Старший із ремонтників підняв руку, мов, ми тебе зрозуміли. Взяв ту суму, яку Олексій прорахував за ремонт зі знижкою. Чоловік із подругою Насті поїхали звідти на ремонтованій машині. Останній раз друг Олексія просив його сходити разом по машину, яку щойно відремонтувала. Суму взяли правильну, без перебільшень.

Такий винахідник Олексій, вчив чоловіків чесно заробляти гроші, а не обманювати тих, хто не розуміється в їхній справі.

Оцініть статтю
Дюшес
Заплативши третину суми від назначеної спочатку, Олексій і Настя задоволені поїхали додому. – Шкода їх,-говорила дружина. – Нехай не намагаються oбд _ypити. Поки не навчяться працювати чесно, вчитимемо далі.