Заради чого живе моя самотня 34 річна подруга?

У моєї хорошої подруги склалась зовсім не легка доля. Почалось все з того, що у ранньому дитинстві вона втратила батьків. А закінчилось, що після досягнення 18-річчя втратила ще й бабусю, що все життя її виховувала. Окрім неї близьких родичів не має, а зі всіма іншими у неї й ніколи не виникало особливого бажання спілкуватися…

Хоча вона й красива та розумна, але гідного чоловіка ще не зустріла, тому досі живе сама. Я дивилась на неї й була переконана, що вона нещаслива, хоча й нікому цього не показує, то вирішила запитати про це у неї особисто.

Адже я пам’ятаю, як моя бабуся все дитинство мені повторювала, що для того, щоб стати щасливою, треба одружитися та народити двійко, а то й більше дітей і якщо ти цього не робиш – значить марно живеш на цьому світі.

От мені зараз 26, а я досі не родила, й хоч моєї бабусі давно не має поруч, та мене все одно гризе думка, що я досі нікого не народила!

hopkinsmedicine.org

– У свої 34 – говорить подруга – я змогла зрозуміти, що всі ці думки про одруження та щасливе сімейство дуже нав’язує нам саме суспільство. І ми спішимо це виконати, хоча б «для галочки», а я так не хочу.

Я навчилась кайфувати від життя незалежно від того, чи спить хтось на сусідній половині ліжка. У мене є улюблена робота, яка приносить мені задоволення та хороші гроші. Я змогла знайти вид спорту, що допомагає моєму тілу мати хороший вигляд і яким я дійсно хочу ним займатися! Я побачила уже багато країн з подругами, або й сама і збираюсь відновити свої подорожі при першій же можливості.

Я з легкістю займаюсь собою та своїм духовним та розумовим ростом, не думаючи про ті часи «що тікають».

– Але заради чого ти живеш?
– А хіба мета життя полягає у тому, щоб жити для дітей та чоловіка? А що якщо ти їх не знайшла? То потрібно або далі шукати, або топитися, чи що? На мою думку, це не мій сенс життя. Я люблю життя таким, яким воно є і хочу пізнавати всі його сфери та прояви.

Я слухала подругу й не могла повірити наскільки вона цілісна! Я по-доброму її заздрила, бо не кожен з нас здатний відмовитися від думки суспільства та насолоджуватися життям, людьми та всім, що навколо!

– Почни жити заради себе та свого життя й тоді станеш щасливішою!

Оцініть статтю
Дюшес
Заради чого живе моя самотня 34 річна подруга?