Зараз на чоловіків просто криза якась пішла. Може не варто так «харчами» перебирати, казати «дякую» за те, що є й бога не гнівити

Жити з Андрієм було не солодко. Чоловік вперто ігнорував будь-які прохання про допомогу, вважаючи, що побутові справи – це виключно проблема жінки. Він своє діло знає – на роботу піти, грошей заробити. Якщо поглянути з цього ракурсу Рита тих грошей жодного разу й не бачила, бо й тут Андрій має власний погляд на ситуацію.

«Я заробив, значить і розпоряджатися повинен сам. Вам, бабам, тільки покажи, що є папірець у гаманцеві, через секунду розтринькаєте». Що він робив зі своїми надходженнями дружина не знає. Продукти купує сама, комунальні оплачує сама, усі доглядові засоби на ній. Жінка припускає, що свої гроші чоловік вкладає в машину. Ну хоч щось він таки зумів полюбити.

Чим думала, коли за такого заміж виходила? Головне питання, яке Риті задає не лише мати, подруги, рідні, знайомі, а й всі, кому не лінь. «Так кохання було» – скромно відповідає жінка, а потім й сама думає, куди ж воно те кохання поділося. «Було та й загуло!» – сварить Риту мама при кожній їхній зустрічі й говорить одне і те ж, щоб подавала на розлучення.

Жінка й сама не раз думала над цим питанням, але це найпростіший варіант. А ти спробуй зберегти те, що стільки років плекав, куди вкладав усі свої сили, любов, турботу. Не завжди все погано. Трапляються дні, коли Андрій в гарному настрої. Тоді сам може запропонувати кудись сходити, з друзями зустрітися, розвіятися.

Якщо подумати, то, на жаль, хорошого набагато менше. Та невже самотній буде краще? Зараз на чоловіків просто криза якась пішла. Може не варто так «харчами» перебирати, казати «дякую» за те, що є й бога не гнівити. Рита про дітей думає, мамою хоче стати, Андрій крутиться пальцем біля виска.

-Ти про себе не можеш подбати, які тобі діти ввижаються? Чи думаєш, що твоя скажена матуся тоді до нас перебереться, то навіть не розраховуй. Я з нею під одним дахом й години не витримаю.

-Можна подумати, вона з тобою захоче жити. У вас взаємна ненависть.

Знову домі сварка. Андрій, крім своєї матусі більше нікого навсправжки не сприймає. Як Софія Андріївна скаже, так і зробить. Він усі важливі рішення не з дружиною узгоджує, а одразу до своєї матусі біжить. Рита досі не знає, як свекруха дала добро на їхнє весілля, адже стосунки між ними не склалися ще під час знайомства. Ще одна причина, щоб подати на розлучення, плюнути й навіть не дивитися в ту сторону – підказує Риті мама, а вона знову вагається й хапається за щось хороше шестирічної давності.

-Ну що ти в ньому знайшла? – кричить мама, намагаючись докричатися куди потрібно. – Я ж тобі одразу сказала, що з таким, як твій Андрюша, життя не буде. Жадібний, зарозумілий, пихатий, егоїстичний, саркастичний так ще й “матусин синок”. Ти, дочко, просто джек-пот зірвала. Погляну на тебе й плакати хочу, чого ж ти так себе не любиш, не поважаєш й не цінуєш. Мине твоя молодість біля цього печінкоїда, зів’яне молодість, зблякне краса. Візьмешся за розум, так уже пізно буде.

Рита й ніби розуміє й з кожним словом погоджується, а піти не може, хоч бери та насильно забирай. Скільки разів вже обіцяла, сама себе переконувала. Навіть Андрієві зізнавалася, що йде, а той навіть пальцем не ворухне. Так скаже, що вона крім нього більше нікому не потрібна. Так і проведе все життя сама, може котів заведе, а в нього все буде прекрасно, бо такий красень сам не залишиться. Рита знову валізу розпаковує й думає, як це мамі зізнатися, що передумала.

Шкода дівчини, сама себе погубить. Подумати, а скільки таких, як Рита, втрачають себе через бовдурів із завищеною самооцінкою. Дівчата, не дозволяйте смикати за повідець, ви повинні любити себе й вперше чергу жити у власне задоволення.

Оцініть статтю
Дюшес
Зараз на чоловіків просто криза якась пішла. Може не варто так «харчами» перебирати, казати «дякую» за те, що є й бога не гнівити