ЗАТІЯЛА ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ І ЗНАЙШЛА ОБРУЧАЛЬНУ КАБЛУЧКУ ЧОЛОВІКА В ЙОГО ШУХЛЯДІ ДЛЯ БІЛИЗНИ. ЧОЛОВІК КІЛЬКА ДНІВ ТОМУ ПОЇХАВ У ВІДРЯДЖЕННЯ В ІНШЕ МІСТО. НЕВЖЕ ВІН МЕНІ ЗРАДЖУЄ. МЕНІ НЕ ХОТІЛОСЯ В ЦЕ ВІРИТИ, АДЖЕ В НАС ВСЕ БУЛО ЧУДОВО.

З чоловіком ми познайомилися на роботі. Живемо разом вже десять років. Спільних дітей в нас немає, оскільки я не можу народжувати. Але у Толіка є красуня донька від першого шлюбу – Аліна 12 років. Я була дуже рада цьому, оскільки своїх дітей я ніколи не зможу завести. Тому його доньку я прийняла як свою рідну. Дочка живе з нами. Колишня жінка покинула їх, коли поїхала на заробітки за кордон і там знайшла для себе іншого. Зараз вони живуть в іншому місті якраз там, куди поїхав у відрядження мій чоловік. Я завжди довіряла Толікові, і ніколи не могла подумати про зраду. Хоча він і спілкувався з колишньою дружиною, не дивлячись на те, що вона йому зрадила і пішла до іншого. Аліна знає, що я її не рідна мати, але називає мене мамою. Ми з нею дуже гарно ладимо, вона навіть Толіку може всього не розповісти, а зі мною завжди порадиться. Ми наче подружки, і мені це дуже подобається. Я дуже полюбила цю дівчинку, і вважаю її своєю дитиною хоч і не рідною.  

Толік дуже хороший батько, завжди намагається вгодити Аліні, любить свою дочку до нестями. Мені це дуже подобалось в чоловіках. Мене він також кохає, завжди влаштовує приємне сюрпризи, час від часу ми навіть на побачення ходимо, як підлітки чесне слово. Але мені це так подобається. Ми ніколи не сварилися, я завжди стараюся йому вгодити. Бути для нього і хорошою дружиною, і гарною господаркою і люблячою мамою для його дочки.  

Чоловік працює з нерухомістю, тому часто йому доводиться їздити у відрядження в інші міста по країні та за кордон. Я ніколи цьому не придавала значення, адже це така робота. Коли він повертався, якихось змін я не помічала. Завжди говорить як скучив. Часто телефонує коли немає в дома, запитує як наші справи, що привести. Але я ніколи не дивилася на його руки. А сьогодні я затіяла генеральне прибирання, і була дуже здивована коли знайшла його обручку в шухляді для білизни. Я не знала, що мені думати. Я не хотіла думати, що мій люблячий чоловік мені зраджує. Що в нього може бути хтось інший. Адже всі десять років ми жили добре. Чоловік в мене дуже турботливий і добрий, люблячий. Завжди зустрічає з роботи, робить приємні сюрпризи, ніколи не влаштовує суперечок. Всі знайомі та друзі вважають нас ідеальною парою. І тут мені згадалися останні кілька тижнів, коли чоловікові хтось телефонував, але він завжди вибивав, аргументуючи це тим, що не хоче роботу вирішувати вдома. Що це почекає до завтра. А я вірила, в мене і думки не було, що це може бути інша жінка. А як же ми? Як його донька? Невже вона захоче ще раз мати у своєму житті чужу жінку, яку потрібно буде називати мамою?  

Коли Толік повернувся з відрядження, я не знала як мені себе вести. Він приїхав в ночі, тому я не бачила як він одягнув обручку назад. Він поводив себе як і завжди, був усміхненим, розповідав як пройшла зустріч. Накупив різних подарунків для мене і для доньки. А я просто дивилася на нього і не розуміла, що мені робити. Чи варто заводити розмову про те, де він насправді був? Чому його обручка лежала в його шухляді для білизни?  

Оцініть статтю
Дюшес
ЗАТІЯЛА ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ І ЗНАЙШЛА ОБРУЧАЛЬНУ КАБЛУЧКУ ЧОЛОВІКА В ЙОГО ШУХЛЯДІ ДЛЯ БІЛИЗНИ. ЧОЛОВІК КІЛЬКА ДНІВ ТОМУ ПОЇХАВ У ВІДРЯДЖЕННЯ В ІНШЕ МІСТО. НЕВЖЕ ВІН МЕНІ ЗРАДЖУЄ. МЕНІ НЕ ХОТІЛОСЯ В ЦЕ ВІРИТИ, АДЖЕ В НАС ВСЕ БУЛО ЧУДОВО.