Здала квартиру в оренду, і вона перетворилася на пpит0н

http://m.activatica.org/blogs/view/id/7237

Кілька років тому придбала в Харкові за низькою ціною квартиру. Мої друзі переїжджали жити в США. Тому продавали  житло з усіма меблями та технікою.  Правда, вона була в жалюгідному стані – шпалери відходили, сантехніка була 25-річної давності, в коридорі стояли обдерті й поламані фанерні меблі.  У залі був містився продавлений і забруднений диван і крісла.

Грошей на ремонт у мене не було, тому вирішила здавати квартиру. Раніше я не стикалася з орендою, тому я просто звернулася в перше агентство, де мені дуже зраділи і запропонували шикарний варіант – в квартирі поселять сім’ю, яка переїхала з іншого міста. Агент сказав, що вони ще зроблять «маленький ремонт», що мене теж втішило.

Наступного дня ми підписали договір. Я отримала плату за перший місяць і завдаток. Через місяць до мене прийшов чоловік, ми познайомилися, він віддав все платіжки, гроші за комунальні послуги.  За кілька днів оплатив оренду на наступний місяць.

Так тривало протягом півтора року, що мені справно платили гроші і віддавали квитанції.  Це мене влаштовувало. Я підняла плату, і цей мужчина легко погодився.

Тривожний дзвіночок поступив від голови кооперативу нашого будинку. Він обурювався, що в квартиру постійно ходять незрозумілі люди, вони голосно веселяться, курять на майданчику і викидають сміття у вікно.

Це викликало у мене тривогу, і я зателефонувала в агентство. Там мене заспокоїли, запевнили, що переговорять з мешканцями. Тоді ж з’ясувалося, що перші мешканці вже виїхали і зараз в квартирі живе інша сім’я.

Після цього випадку дзвінки голови почастішали, і в якийсь момент він подзвонив мені майже о першій ночі з криками, що в квартирі живе справжній притон. Він не може більше терпіти скарг мешканців і треба негайно щось вирішувати, бо сусіди зараз зламають двері сокирою, щоб всіх вигнати!

Одразу ж зателефонував дільничний і підтвердив, що двері ламають, попросив приїхати. Я зателефонувала в агентство, де мене запевнили, що поїдуть і розберуться. Ситуація виходила з-під контролю, і я наполягала  обговорити ситуацію і висилити цих людей з моєї квартири.

Це питання не давало мені спокою. Я пошукала в мережі відгуки про агентство нерухомості, і знайшла свою квартиру! Її здавали в оренду вже зовсім іншим людям, як було вказано в договорі. При зустрічі я відразу ж почала лаятися, але мені показали пункт в договорі, де я дозволяю їм змінювати умови оренди … по суті я передала їм квартиру, де вони могли поселити кого хочуть і на яких хочуть умовах.

Коли врешті вдалося зайти в квартиру я побачила, що це справжнісінький притон. На кухні валялося десяток порожніх пляшок, в кімнаті весь килим був у плямах невідомого походження.  А де ж ремонт? Спохватилася я. На одній стіні виявила кілька смуг шпалер.

Отож, зіткнувшись з таким безпорядком, я відразу ж розірвала договір оренди, незважаючи на всі вмовляння і запевнення, що дорожче я зараз не здам.

Хай краще пустує приміщення, ніж я буду постійно відповідати на дзвінки зі скаргами на притон у моїй квартирі.

Оцініть статтю
Дюшес
Здала квартиру в оренду, і вона перетворилася на пpит0н