Женя став зовсім другий. Приходив з роботи, і в телевізор. Іноді візьме на руки Тимофія, посидить хвилину з ним. На тому все. Вікторія стала дратівлива.

Вікторія і Женя одружилися після закінчення інституту. Спочатку вирішили жити для себе, потім заведуть дітей. Про дітей то була окрема мова. Вікторія вважала, що які обов’язки будуть у кожного, потрібно вирішувати до того як буде дитина. Щоб потім не говорить, що стомився, я працюю, і таке інше.

Через три роки, коли Вікторія збиралася народжувати, тему обов’язків обговорювали знову. Женя погоджувався з усім, що говорила дружина. Тим паче, що вагітність далась їй тяжко. Майже половину сроку лежала на збереженні. Турбувати дружину не потрібно. Син Тимофій з’явився раніше покладеного терміну. Підгузки, костюмчики, пелюшки, все так закрутило чоловіка, що Женя чекав, коли настане день, що дружина з сином повернуться додому. Перший місяць Тимофій спав майже весь час. Женя думав, що тут важкого, син спить, дружина все встигає. Навіщо розподіляти обов’язки, коли Вікторія і сама справляється.

З другого місяця життя, хлопчика немов підмінили. Не спав ні в день, ні в ночі. То в нього животик болить, то ще якась причина. Перші дні Женя допомагав дружині. Але чим далі, тим тяжче долати недоспані ночі. Закрадаються думки навіщо обіцяв допомагати. Спав би собі в іншій кімнаті. А так ходить Женя ввесь день сонний, і ніч спокою немає. Ще місяць допомагав чоловік, але терпець увірвався, і одного разу заявив, що спатиме в іншій кімнаті. Віка протестувала, але Женя невмолимий, взяв подушку і пішов спати. Вперше за три місяці чоловік виспався.

Від тих пір про обіцянку допомагати, не згадував. Послухав приятелів, які в розмовах про жінок говорили, їм декрет дано, то нехай справляються, а ми заробляємо гроші. Вікторія не чекала таких перемін у чоловікові. Вирішила, нехай пару ночей відіспиться, потім допомагатиме. Але проходили дні, тижні, Женя став зовсім другий. Приходив з роботи, і в телевізор. Іноді візьме на руки Тимофія, посидить хвилину з ним. На тому все. Вікторія стала дратівлива. Всі домашні клопоти Женя скинув на неї. Син невгамовний. Наразі ріжуться зубки, знову немає спокою. Весь час на руках. Перемін немає.

Телефонувала мамі, просила приїхати допомогти, але мама в той час захворіла. Не приїхала. Свекруха обіцяла побути днів три. Коли приїхала, погуляла з малим один день, і додому. Подружжя між собою майже не розмовляють. Женя не розуміє, чому дружина змінила відношення до нього. Скільки раз їй повторяв, усі так живуть. Так ні, вона бажала бачити в ньому помічника. Наразі спати з ним відмовляється, раніше такою не була.
Не розуміє Женя, що він спровокував сам таке відношення до себе.

Оцініть статтю
Дюшес
Женя став зовсім другий. Приходив з роботи, і в телевізор. Іноді візьме на руки Тимофія, посидить хвилину з ним. На тому все. Вікторія стала дратівлива.